01:38 2020 Rugsėjo 29
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB91.8152
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (111)
  42

  Rusijos ryšio ir masinių komunikacijų ministerija pabrėžė, kad jie gali pritaikyti atsakomąsias priemones prieš JAV žiniasklaidą, dirbančią Rusijoje

  VILNIUS, lapkričio 10 — Sputnik. JAV Teisingumo departamentas pareikalavo  RT America užsiregistruoti kaip užsienio agentas iki lapkričio 13 dienos, praneša RIA Novosti.

  MIA "Rossija segodnia" ir RT vyriausioji redaktorė Margarita Simonian pareiškė, kad JAV valdžios veiksmai televizijos kanalo atžvilgiu yra diskriminaciniai ir prieštarauja žodžio laisvei.

  Taip pat Simonian pabrėžė, kad jie bus priversti užsiregistruoti kaip užsienio agentas, nes jiems nepalieka pasirinkimo.

  "Amerikos Teisingumo departamentas nepaliko mums pasirinkimo: teisininkai teigia, kad jeigu mes neužsiregistruosime kaip užsienio agentai, tai kompanijos Amerikoje vadovas gali būti areštuotas, gali būti areštuotos kompanijos sąskaitos, bendrai, tokioje situacijoje kompanija tikrai negalės dirbti", — sakė žurnalistė.

  Rusijos ryšio ir masinių komunikacijų ministerijoje pasakė, kad gali atsakyti į JAV ultimatumą atsakomosiomis priemonėmis prieš JAV žiniasklaidą, dirbančią Rusijoje. Ministerijos vadovas Nikolajus Nikiforovas pabrėžė, kad "tai eilinė bendrosios antrousietiškos isterijos apraiška".

  Anksčiau RT pateikė argumentus JAV Teisingumo departamentui, kodėl televizijos kanalas neturėtų būti įregistruotas kaip užsienio agentas.

  Pastaruoju laiku JAV stengiasi apsunkinti Rusijos žiniasklaidos darbą. Televizijos kanalo RT reikalaujama, kad jis užsiregistruotų kaip užsienio agentas. Be to, Kongresas svarsto galimą "RT įtaką per socialinius tinklus prezidento rinkimams".

  Rusijos valdžia ne kartą reiškė savo paramą televizijos kanalui, o taip pat tai, kad JAV atžvilgiu gali būti priimtos atsakomosios priemonės.

  Valstybės Dūmos pirmininkas Viačeslavas Volodinas pavedė Informacinės politikos komitetui parengti atsakomąsias priemones prieš Amerikos žiniasklaidą.

  Temos:
  Vakarų kampanija prieš Sputnik ir RT (111)

  Dar šia tema

  Twitter užblokavo Sputnik ir RT reklamą
  RT vyriausioji redaktorė: mes dirbame atvirai
  JAV atidarė "Sputnik" ir "RT" stebėjimo centrą
  Simonian pakomentavo Pentagono ataskaitą apie Sputnik ir RT įtaką
  Peskovas: Kremlius nesutinka su Makrono kritika Sputnik ir RT atžvilgiu
  Tegai:
  Rusijos žiniasklaida, RT, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos