05:27 2020 Spalio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1785
 • RUB91.4401
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  119

  Naujųjų išmaniųjų telefonų savininkai pasidalino Twitter, kad kairėje ekrano pusėje atsirado plona žalia vertikali linija, kurios atsikratyti savarankiškai jiems nepavyko

  VILNIUS, lapkričio 11 — Sputnik. Naujojo "iPhone X" savininkai skundžiasi dėl telefono ekrano defekto, aptikto po pirkimo, praneša RIA Novosti su nuoroda į portalą "Mashable".

  Naujų išmaniųjų telefonų savininkai atkreipė dėmesį į tai, kad kairėje ekrano pusėje atsidaro plona žalia vertikali linija. Tuo jie pasiskundė savo Twitter paksyrose.

  Be to, "iPhone X" naudotojai pastebėjo, kad telefonas nekrito ant grindų ir nebuvo pažeistas. Norėdami atsikratyti broko, jie bandė iš naujo paleisti įrenginį ir atkūrimo programą, tačiau žalia linija neišnyko.

  "Apple", pradėjęs pardavinėti naują "iPhone X", pripažino, kad telefone yra trūkumų, pavyzdžiui, jutiklinis ekranas nereaguoja į spaudimą šaltu oru.

  Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, oficiali prekyba "IPhone X" prasidėjo lapkričio 3 dieną. Šalyje siūloma rinktis iš sidabrinės ir pilkos spalvų. Modelis su 64 GB vidine atmintimi kainuoja 1179 eurus, o su 256 GB — 1359 eurus.

  IPhone evoliucija
  © Sputnik
  IPhone evoliucija

  Dar šia tema

  "Apple" atleido vyrą už dukros "iPhone X" apžvalgą prieš jo pasirodymą
  Maskvoje žmonės jau antrą parą stovi eilėje dėl iPhone X
  Įvardyta tikroji "iPhone X" savikaina
  Tegai:
  defektai, iPhone, Apple

  Svarbiausios temos