02:36 2018 Vasario 24
Vilnius-15°C
Tiesioginis eteris
  Spice Girls atlikėjos Olimpinių žaidynių uždarymo ceremonijoje 2012 metais, archyvinė nuotrauka

  Grupė "Spice Girls" gali susivienyti kitais metais

  © Sputnik/ Александр Вильф
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  10 0 0

  Suskilusios pop muzikos grupės "Spice Girls" dalyvės nusprendė kartu įrašyti albumą; dalyvauti projekte pavyko įkalbinti visas penkias atlikėjas

  VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Pop muzikos grupė "Spice Girls" gali vėl susivienyti 2018 metais, praneša RIA Novosti su nuoroda į britų leidinį "Sun".

  Pranešama, kad dainininkės planuoja įrašyti albumą ir grupei skirtą specialią televizijos laidą. Bendri projektai kol kas yra pradiniame įgyvendinimo etape.

  Anot šaltinių, iš pradžių derybos dėl grupės susivienijimo sunkiai judėjo, tačiau po sunkių Melanie Brown skyrybų ir po to, kaip Geri Halliwell pagimdė sūnų, dainininkės nusprendė paremti viena kitą. Pažymėtina, kad sunkiausiai buvo įtikinti Victoria Beckham, kuri ir anksčiau atsisakydavo dalyvauti bandymuose suvienyti "Spice Girls".

  Britų moterų pop muzikos grupė "Spice Girls" buvo įkurta 1994 metais, jos dalyvėmis tapo Melanie Brown , Victoria Adams (Beckham), Emma Bunton , Melanie Chisholm ir Geri Halliwell. 2001 metais atlikėjos pradėjo savo individualius solinius projektus, ir kolektyvas faktiškai suskilo. Nuo to laiko merginos kelis kartus susirinko atskiriems pasirodymams.

  Dar šia tema

  YouTube rekordas: per parą Taylor Swift klipas surinko 28 mln peržiūrų
  Dainininkei Madonnai įteiktas "Metų moters" apdovanojimas
  Tegai:
  pop muzikos grupė, Spice Girls
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos