09:57 2020 Spalio 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1698
 • RUB92.4606
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  29

  NBA klubas "New York Knicks" priėmė sprendimą atsisveikinti su 28 metų lietuvių puolėju Mindaugu Kuzminskiu, kuris atlaisvino vietą garsaus prancūzų tenisininko Yannick Noah sūnui

  VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. NBA "New York Knicks" nusprendė atsisveikinti su 28-erių metų puolėju Mindaugu Kuzminsku, komandos lyderis latvis Kristaps Porzingis pakomentavo tai savo Twitter: "Ilgėsiuos mano bičo. Sėkmės, broliuk!"

  ​"Knicks" nusprendė atlaisvinti mokėjimų žiniaraštį centrui Joakim Noah, kuris turi tuojau grįžti į komandą po diskvalifikacijos.

  Primename, kad praeityje garsaus Prancūzijos tenisininko Yannick Noah sūnus buvo nubaustas už antidopingo taisyklių pažeidimą. Praėjusio sezono pabaigoje jo mėginyje buvo rasta uždrausto biologiškai aktyvaus papildo pėdsakų. Noah jaubesnysis pripažino savo kaltę.

  Kadangi tyrimas parodė, kad 32 metų krepšininkas priėmė uždraustą preparatą nesuvokdamas, kad dnusižengia, bausmė pasirodė gana lengva — 20 rungtynių. Pusę jų Yannik praleido dar praėjusį sezoną, o dabar "Knicks" jau jau sužaidė 11 rungtynių.

  Siekiant atlaisvinti vietą Noah "Knicks" bandė iškeisti Kuzminską į kitą klubą nuo pat sezono pradžios, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi. Kaip rezultatas, lietuvis praktiškai nelošė (per 12 rungtynių jis vieną kartą išėjo į aikštę ir praleido joje nepilnas dvi minutes) ir pradėjo reikšti nepasitenkinimą savo padėtimi komandoje.

  Per ateinančias 48 valandas Kuzminską gali pasiimti bet kuris iš 29 NBA klubų. Tam, kas apsispręs tai padaryti, iki sezono pabaigos teks sumokėti lietuviui 3 milijonus dolerių.

  Leidinio "New York Post" žurnalistai Markas Bermanas mano, kad Mindaugas visai gali atsidurti kitose NBA klubuose, pavyzdžiui "Los Angeles Lakers","Atlanta Hawks" ir "Chicago Bulls". Jei Kuzminsko per artimiausias dvi paras niekas nepasiims, "Knicks" teks pačiam išmokėti tuos 3 milijonus, o krapšininkas gaus į rankas maždaus pusę šios sumos, atskaičius mokesčius.

  Kuzminskas prisijungė prie Niujorko klubo praėjusį sezoną, praleido 67 rungtynes 2016/17 ​​reguliariajame sezone (5 kartus žaidė pagrinde), vidutinis žaidimo laiko tada siekė 15 minučių, per kurias jis įmesdavo 6,3 taškus, atkovodavo 1,9 kamuolių ir  padarė 1 perdavimą.

  Dar šia tema

  Sporto apžvalga: "Žalgiris" "Katalonijos referendume" už Ispaniją
  Sporto apžvalga. Europos naujovė: Lietuvos šansas ar segregacija?
  Sporto apžvalga: "raudonžvaigždžiai" penktadienį 13-ją Kauno neužkariavo
  Tegai:
  latviai, lietuvis, krepšinis, NBA, Mindaugas Kuzminskas, Kristaps Porzingis

  Svarbiausios temos