19:16 2019 Lapkričio 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.0997
 • RUB70.4908
  Kijevas, archyvinė nuotrauka

  Ukraina prašo Europos žiniasklaidos rašyti geras naujienas apie šalį

  REUTERS/Gleb Garanich
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  3312

  ES piliečiai nenori tolesnio suartėjimo su Ukraina dėl nepakankamo bendravimo ir gerų naujienų, mano Kijeve

  VILNIUS, lapkričio 14 — Sputnik. Kijevui nepatinka, kad dėl gausybės blogų naujienų sukuriamas nepateisinamai neigiamas Ukrainos įvaizdis europiečių akyse. Ukrainos vicepremjerė europinei ir euroatlantinei integracijai Ivanna Klympush-Tsintsadze prašo Europos pareigūnų paskatinti, kad ES žiniasklaidoje daugiau rašytų apie Ukrainos sėkmes, praneša Sputnik Baltarusija.

  "Geras, kartais net nuobodžias naujienas turi  išgirsti Europos visuomenė. Būtent visuomenė, o ne politikai. Mes žinome, kad blogos naujienos be jokios pagalbos greitai randa savo kelią į žiniasklaidą. Bet mes neturime galimybės paviešinti būtent pozityvias naujienas", — paaiškino vicepremjerė.

  Klympush-Tsintsadze pareiškimas suskambėjo diplomatinio skandalo tarp Ukrainos ir Lenkijos dėl skirtingų dviejų šalių požiūrių istorinei atminčiai, o taip pat Vengrijos kaltinimų tautinių mažumų diskriminacija. Taip pat norime priminti, kad nuo spalio 17 dienos prie Rados pastato Kijeve vyksta neterminuota buvusio Gruzijos prezidento ir Odesos gubernatoriaus Michailo Saakašvilio šalininkų protesto akciją. Jie reikalauja atšaukti parlamentinį imunitetą, pravesti rinkimų reformą ir priimti įstatymą dėl antikorupcinio teismo įsteigimo. Taigi, rašyti apie Ukrainą tik "geras ir nuobodžias" naujienas žurnalistams gana sunku. Netgi Europoje.

  © Ruptly .
  Kaip vyksta protestai Kijeve

  Dar šia tema

  Ukraina ruošiasi nutraukti diplomatinius santykius su Rusija
  Linkevičius tikisi, kad ES patvirtins "Maršalo planą" Ukrainai
  "Grybauskaitės planas" skirtas korupcijai Ukrainoje
  Pirmadienį bus pristatytas lietuviškas "Maršalo planas" Ukrainai
  Lietuva ir Ukraina aptarė bendradarbiavimą gynybos srityje
  Tegai:
  naujienos, Ivanna Klympush-Tsintsadze, Europos Sąjunga, Ukraina

  Svarbiausios temos