22:43 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1832
 • RUB90.5710
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  163

  Laidotuvės bus surengtos Aleksandro Nevskio katedroje Rygoje, Mikhailas Zadornovas bus palaidotas Jūrmaloje Jaundubultos kapinėse šalia savo tėvo

  VILNIUS, lapkričio 15 — Sputnik. Satyrikas ir rašytojas Mikhailas Zadornovas bus palaidotas Jūrmaloje Jaundubultos kapinėse šalia tėvo, praneša Sputnik Latvija su nuoroda į aktoriaus artimą draugą Harį Polskį.

  "Michailas Nikolajevičius bus palaidotas Jūrmaloje, šalia tėvo kapo", — sakė Polskij.

  Polskij taip pat paprašė žiniasklaidos nerengti "šokių ant kaulų".

  "Vakar vienas draugas man parašė, kad jau pasirodė vaizdo įrašas iš paskutinio Zadornovo koncerto, kuriame jis pasijuto blogai įrašo metu.

  Michailas Zadornovas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Евгений Биятов

  Parodė, kaip lapai iškrito iš jo rankų, ir jis pradėjo juos rinkti. Manau, kad praeis šiek tiek laiko, kol televizijos darbuotojai atskleis filmuotą medžiagą iš koncerto, kai Michailas Nikolajevičius pasijuto labai blogai ir buvo išneštas. Reikia turėti žmogiškumo, o ne galvoti tik apie reitingus!", — sakė rašytojo draugas.

  Rusijos satyrikas ir rašytojas Michailas Zadornovas mirė penktadienį, lapkričio 10 dieną, eidamas 70 metus. Zadornovas sirgo onkologine liga, turėjo smegenų naviką. Dėl ligos nuo 2016 metų rudens Zadornovas atšaukdavo savo pasirodymus dėl chemioterapijos kursų. 2016 metų spalį satyrikas pasijuto blogai scenoje savo kūrybinio vakaro metu.

  Zadornovas gimė 1948 metų birželio 21 dieną Latvijoje Jurmaloje. Išgarsėjo kaip humoristas, aktorius ir pseudomokslinių teorijų autorius dar TSRS laikais.

  Tegai:
  Michailas Zadornovas, Jūrmala

  Svarbiausios temos