10:21 2020 Lapkričio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1900
 • RUB90.1153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  30

  Komentare taip pat buvo raginimas atsistadydinti priekabiavimais kaltinamus senatorių demokratą Al Franken ir kandidatą į senatorius Roy Moore

  VILNIUS, lapkričio 17 — Sputnik. JAV gynybos departamentas netyčia pasidalino savo puslapyje vartotojo komentaru, kuris ragino atsistatydinti prezidentą Donaldą Trampą, tačiau greitai ištrynė jį ir atsiprašė, praneša Sputnik Baltarusija.  

  Savo komentare vartotojas reikalavo atsistatydinti ne tik prezidentą, bet ir senatorių-demokratą Al Franken ir kandidatą į senatorius nuo Alabamos Roy Moore. Visi trys buvo apkaltinti priekabiavimu. Tai paskatino parašyti piktą komentarą.

  ​"Sprendimas yra paprastas: Roy Moore: pasitraukia iš rinkimų lenktynių. Al Franken: atsistatydink iš kongreso. Donaldai Trampai: pasitrauk iš prezidento posto. GOP (Respublikonų partija) — nustokite  daryti seksualinį priekabiavimą partijos klausimu", — teigiama komentare.

  Pentagono paskyra turi daugiau nei 5,24 milijonus skaitytojų. "Tvitas" pasirodė praėjus keletui valandų po to, kai modelis Leeann Tweeden papasakojo, kad 2006 metais būsimasis senatorius Franken priešais jos norą pabučiavo ją. Tuo metu Franken buvo komedijų aktorius ir kartu su Tweeden ir kitais pramogų verslo atstovais dalyvavo kelionėje į Vidurio Vakarus, norėdami padėkoti JAV kariams už jų tarnybą.

  ​"Oficialios Twitter paskyros @DeptofDefense įgaliotasis operatorius atsitiktinai pasidalino medžiaga, kuriai nepritartų Gynybos ministerija. Operatorius pastebėjo šią klaidą ir iš karto ją pašalino", — paaiškino Pentagono spaudos sekretorė Dana White ir patikino, kad moderatoriaus veiksmai buvo atsitiktiniai.

  Vartotojas, kuris paragino atsistatydinti valdininkus, vėliau paskelbė komentarą, kuriame papasakojo apie įvairias reakcijas į kaltinimus. Jis teigia, kad Franken atsiprašė ir paragino etikos komisiją ištirti kaltinimus. Moore pavadino kaltinimus "raganų medžiokle", o Trampas prigrasino teismu tiems, kas kaltino jį priekabiavimu rinkimų metu.

  Dar šia tema

  Trampas netinka prezidento pareigoms – apklausos rezultatai
  Trampo sūnus susirašinėjo su WikiLeaks
  Trampas pavadino JAV draugystę su Rusija naudinga visam pasauliui
  Trampas pirmas parašė paailgintą Twitter žinutę
  Trampas tapo nepopuliariausiu JAV prezidentu per pastaruosius 70 metų
  Tegai:
  socialiniai tinklai, Twitter, Pentagonas, Donaldas Trampas, JAV

  Svarbiausios temos