04:09 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Pakeliui į triumfą geriausia Lietuvos tekvondo sportininkė iš Šiaulių Klaudija Tvaronavičiūtė įveikė abi Latvijos olimpines viltis ― Tarvidų seseris

  VILNIUS, lapkričio 21 — Sputnik. Lietuvos tekvondo sportininkė Klaudija Tvaronavičiūtė pirmame varžybų ture užtikrintai įveikė olandę Hajar Babat (12-2), ispanę Tamarą Miquel (10-2) ir kilimo šeimininkę Laurygan Celin (4-0).

  Pusfinalyje Klaudijos laukė susitikimas su šių metų pasaulio bronzos čempione Inesa Tarvida iš Latvijos, kuri buvo laikoma kovos favorite.

  Tačiau Lietuvos tekvondo sportininkė turėjo kitokią nuomonę ir neleido latvei patekti į finalą, laimėdama rezultatu 8:3. Inesos liūdesį sustiprino tas faktas, kad rungtynių išvakarėse ji šventė savo 19-ąjį gimtadienį.

  Beje, finale Tvaronavičiūtės laukė jaunesnioji Inesos sesuo — Jolanta Tarvida, kuri prieš savaitę tapo reitingo turnyro Zagrebe nugalėtoja. Tačiau ir šis faktas netrukdė Klaudijai, ji vėl buvo stipresnė ir laimėjo rezultatu 8:6.

  Taigi, pjedestalas Paryžiuje priklausė Baltijos šalims: auksą pelnė Klaudija Tvaronavičiūtė, sidabrą ir bronzą — Jolanta ir Inesa Tarvidos. Kita vertus seserys tikriausiai svajojo savo šalies nepriklausomybės dieną Prancūzijos sostinėje surengti tik latvių finalą.

  Dar šia tema

  Lietuva svarsto, kaip iššaugoti jaunus krepšininkus namuose
  Tegai:
  tekvondo, Klaudija Tvaronavičiūtė, Latvija, Paryžius

  Svarbiausios temos