21:16 2018 Kovo 24
Vilnius+ 1°C
Tiesioginis eteris
  JAV prezidentas Donaldas Trampas, archyvinė nuotrauka

  "Time" paneigė Trumpo žodžius: jam nebuvo pasiūlyta tapti "Metų žmogumi"

  AFP / JOHN GURZINSKI
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  14 0 0

  JAV prezidentas Donaldas Trampas pareiškė, kad atsisakė antrą kartą tapti "Metų žmogumi" žurnalo "Time" nuomone, o žurnalo atstovai sakė, kad nieko jam nesiūlė

  VILNIUS, lapkričio 25 — Sputnik. Žurnalas "Time" paneigė JAV prezidento Donaldo Trampo pareiškimą, kad jam buvo pasiūlyta vėl tapti "Metų žmogumi".

  Anksčiau Trampas pareiškė, kad amerikiečių laikraštis "Time" jam pranešė, kad, kaip ir praėjusiais metais, jis gali tapti "Metų žmogumi". Prezidentas sakė, kad nusprendė atsisakyti — tai užtruks daug laiko — teks rengti susitikimus ir duoti interviu.

  "Time" žurnalo atstovai oficialioje Twitter paskyroje pareiškė, kad niekada nekomentuoja savo pasirinkimo iki oficialios nugalėtojų publikacijos. Tai įvyks gruodžio 6 dieną.

  Įtakingas amerikiečių žurnalas kasmet renka "Metų žmogų", kuris tampa žurnalo viršelo veidu ir jam skiriamas didelis straipsnis. 2016-aisiais šis titulas buvo suteiktas Donaldui Trampui, 2016-ųjų lapkričio mėnesį laimėjusiam JAV prezidento rinkimus.

  Žurnalas "Time" renka "Metų žmogų" kiekvienais metais nuo 1927 metų. Iki 1950 metų nugalėtojais buvo skelbiami tik konkretūs  asmenys, tačiau vėliau šį titulą gaudavo ir abstraktūs personažai. Merkel jau buvo "Metų" žmogumi Skirtingais metais žurnalo viršelyje buvo Vladimiras Putinas, Angela Merkel, Barakas Obama, Markas Zuckerbergas, Džordžas Bušas jaunesnysis, o praėjusį šimtmetį — tarp kitų ir Josifas Stalinas, Nikita Chruščiovas, Jurijus Andropovas ir Michailas Gorbačiovas.

  Dar šia tema

  Trampas netinka prezidento pareigoms – apklausos rezultatai
  Trampo sūnus susirašinėjo su WikiLeaks
  Trampas pavadino JAV draugystę su Rusija naudinga visam pasauliui
  Trampas pirmas parašė paailgintą Twitter žinutę
  Trampas tapo nepopuliariausiu JAV prezidentu per pastaruosius 70 metų
  Tegai:
  Metų žmogus, Donaldas Trampas, JAV
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos