10:01 2020 Balandžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  51

  Manifestacija, surengta pries vergiją Libijoje, peraugo į masines riaušes

  VILNIUS, lapkričio 26 — Sputnik. Belgijos sostinės policijos pareigūnai Briuselio centre sulaikė daugiau nei 70 riaušių dalyvių, praneša Soir leidinys su nuoroda į prokuratūrą.

  Rytų partnerystės viršūnių susitikimas, nuotrauka iš įvykio vietos
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  Neramumai vienoje iš prekybinių gatvių Belgijos sostinės centre prasidėjo po to, kai pasibaigė manifestacija, skirta paremti Libijoje atsidūrusius migrantus. Dešimtys jaunų žmonių niokojo parduotuvių vitrinas ir policijos automobilius.

  Nuraminti pažeidėjus teko policijos kovos su gatvės riaušėmis padaliniui, taip pat buvo pasitelkti vandensvaidis ir sraigtasparnis.

  Pasak žiniasklaidos pranešimų, iš viso teisėsaugos pareigūnai atliko 16 teisminių ir 55 administracinių sulaikymų. Taip pat pranešama, kad dėl susidūrimų niekas nenukentėjo.

  Be to, praėjusį šeštadienį Briuselyje įvyko protesto akcija prieš smurtą prieš moteris. Joje dalyvavo maždaug du tūkstančiai žmonių.

  O penktadienį Belgijos sostinėje įvyko Rytų partnerystės aukščiausiojo lygio susitikimas — Europos Sąjungos iniciatyva, skirta suartėjimui su tokiomis šalimis, kaip Azerbaidžanas, Armėnija, Baltarusija, Gruzija, Moldova ir Ukraina.

  Dar šia tema

  Protestuotojai Barselonoje užblokavo geležinkelio stotį
  Tegai:
  protestai, riaušės, Libija, Belgija, Briuselis

  Svarbiausios temos