20:27 2020 Balandžio 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.0791
 • RUB82.4810
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  95

  Pirmadienį Didžiosios Britanijos karališkoji šeima pasidalino džiugia naujiena, princas Haris oficialiai susižadėjo su mylimąja Megan Markl

  VILNIUS, lapkričio 27 — Sputnik. Didžiosios Britanijos princas Haris ir Amerikos aktorė Megan Markl oficialiai paskelbė apie sužadėtuves, praneša Welso princo Čarlzo kanceliarija.

  Anksčiau pranešimas pasirodė Kensingtono rūmų Twitter paskyroje.

  "Velso princas pranešė apie princo Hario ir Megan Markl sužadėtuves. Haris apie savo sprendimą informavo karalienę ir artimiausius šeimos narius. Vestuvės įvyks 2018 metų pavasarį, smulkmenos bus paskelbtos vėliau", — rašoma pranešime.

  Oficialiai apie Hario Ir Megan santykius Kensingtono rūmai paskelbė 2016 metų lapkritį. Princas Haris tuomet užstojo savo merginą, kuri patyrė puldinėjimus iš žiniasklaidos pusės.

  Precedento neturinčiame Kensingtono rūmų pareiškime 32 metų princas paragino žiniasklaidos organizacijas susilaikyti nuo "tolesnės žalos" ir griežtai kritikavo šmeižtą ir "rasinius atspalvius" laikraščių straipsniuose.

  Megan šeima buvo priversta kviestis policijos pagalbos dėl neteisėtų fotokorespondentų kišimusi į asmeninį gyvenimą. Markl buvo pasamdyta apsauga.

  Dar šia tema

  Kate Middleton laukiasi dvynukų
  Maža mergytė pavogė princo Hario kukurūzų spragėsius
  Tegai:
  sužadėtuvės, karališkoji šeima, Megan Markle, Princas Haris, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos