11:01 2020 Rugpjūčio 09
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  48

  Sekmadienį į Kijevo gatves išėjo apie 1,5 tūkstančių protestuotojų, reikalaujančių Porošenko apkaltos

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Buvęs Gruzijos prezidentas ir Odesos apskrities gubernatorius Michailas Saakašvilis organizavo Kijeve maršą dėl Ukrainos prezidento apkaltos, praneša RIA Novosti.

  Dalyviai susirinko Taraso Ševčenkos parke, paskui nuvyko prie prezidento administracijos. Eisenos pradžioje važiavo automobilis su garso stiprintuvu ir ėjo Saakašvilis su savo bendražygiais. Jie nešėsi Ukrainos ir Gruzijos nacionalines vėliavas, taip pat Ukrainos nacionalistų organizacijos — Ukrainos sukilėlių armijos vėliavą (uždrausta Rusijoje).#Impeachment #імпічмент #Порошенко #Poroshenko #Київ #Україна #Kyiv #Ukraine pic.twitter.com/UrsiyBlWa8

  ​Be to, demonstrantai nešėsi daugybę plakatų, reikalaujančių Ukrainos prezidento Petro Porošenko apkaltos.

  Eisenos organizatoriai pabrėžia, kad maršas yra taikus, ir ragina dalyvius nereaguoti į provokacijas. Pasak pareigūnų, eisenoje dalyvauja apie 1,5 tūkstančių žmonių.#Київ — місто протестів. Кілька тисяч людей вимагають відставки @poroshenko #майдан pic.twitter.com/hk75lMPPRB

  ​Nuo spalio 17 dienos netoli Rados pastato Kijeve vyksta protesto akcija, kurios dalyviai reikalauja panaikinti deputatų neliečiamybę, vykdyti rinkimų reformas ir priimti įstatymą dėl antikorupcinio teismo sukūrimo.

  Šiuos veiksmus aktyviai palaiko tik Saakašvilio partija, pats politikas pareiškė, kad jis įsikūrė palapinių miestelyje netoli Parlamento pastato.

  Dar šia tema

  Gruzija ieško Saakašvilio per Interpolą
  Neilga kelionė per kopas: Lietuva pasiruošusi priglausti Saakašvilį
  Lietuva ketina suteikti Saakašviliui pilietybę
  Tegai:
  Michailas Saakašvilis, Kijevas, Ukraina

  Svarbiausios temos