06:56 2020 Vasario 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.0816
 • RUB68.9685
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  65

  Saakašvilio bendražygiai pranešė, kad politiką sulaikė Kijevo policininkai ant namo, kuriame jis gyvena, stogo

  VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. Teisėsaugos pareigūnai Kijeve sulaikė buvusį Odesos gubernatorių ir Gruzijos prezidentą, partijos "Naujų jėgų judėjimas" lyderį Michailą Saakašvilį, praneša RIA Novosti su nuoroda į politiko bendražygius.

  Jis buvo sulaikytas ant namo, kuriame gyvena,  stogo. Anksčiau buvo skelbiama, kad politiko bute atliekamos kratos. Po to, kai jo bute pasirodė policininkai, Saakašvilis pakilo ant namo stogo ir grasino nušokti žemyn, "jeigu kas nors prisilies".

  RIA Novosti korespondentas teigia, kad šalia Saakašvilio namo įvyko muštynės tarp specialųjų pajėgų pareigūnų ir buvusio gubernatoriaus bendražygių.

  Pareigūnai teigia, kad kratos susijusios su protesto akcijų finansavimu, kurį neva teikė buvusio Ukrainos prezidento Viktoro Janukovičiaus šalininkai.

  Lapkričio pabaigoje žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad Ukrainos valdžia ketina išsiųsti Saakašvilį iš šalies, nes dar anksčiau iš jo buvo atimta Ukrainos pilietybė. Gruodžio pradžioje Saakašvilis skelbė, kad tuo atveju, jeigu jį išsiųs, jis norėtų išvykti į Gruziją, o ne būti ištremtas į Europą.

  Buvo skelbiama, kad Saakašvilio legalaus buvimo Ukrainoje laikotarpis pratęstas iki 2018 metų kovo 1 dienos.

  Dar šia tema

  Kijeve vyksta maršas už apkaltą Porošenko, kurį organizavo Saakašvilis
  Gruzija ieško Saakašvilio per Interpolą
  Neilga kelionė per kopas: Lietuva pasiruošusi priglausti Saakašvilį
  Tegai:
  sulaikymas, Michailas Saakašvilis, Ukraina

  Svarbiausios temos