21:21 2021 Kovo 02
Tiesioginis eteris
 • USD1.2028
 • RUB88.6885
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  34

  Geriausiųjų vietų penketuką sudarė Hararo miestas rytinėje Etiopijos dalyje, kalnuota Chuchujaus provincija Argentinoje, Gruzijos sostinė Tbilisis, o taip pat Sidnėjus Australijoje ir Oachakos valstija pietinėje Meksikoje

  VILNIUS, gruodžio 13 — Sputnik. Žurnalas "National Geographic" pristatė įdomiausių pasaulio vietų reitingą kitų metų kelionėms.

  Pirmoje vietoje yra Hararo miestas, įsikūręs rytinėje Etiopijos dalyje. Mieste galima pamatyti 82 mečetes, paragauti geriausio šalies alaus ir puikios kavos. Egzotikos ir aštrių įspūdžių mėgėjams bus įdomu tai, kad naktį į miestą ateina hienos, kurias specialiai šeria vietiniai gyventojai.

  Ручные гиены в городе Харар, Эфиопия
  ZACHARIAS ABUBEKER / AFP
  Prijaukintos hienos Hararo mieste, Etiopija

  Antrąją reitingo vietą užima Chuchujaus provincija Argentinoje. Ten yra gražiausias Kebrada de Humahuaka slėnis, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Šios vietovės įžymybės – tai vaizdingos uolos, tarp jų Septynių spalvų kalnas.

  Козы в провинции Жужуй, Аргентина
  © CC BY 2.0 / Miguel Vieira / Goat ranch above Maimará
  Ožkos Chuchujaus provincijoje, Argentina

  Trečioji vieta, pasak ekspertų, atiteko Tbilisiui. Miesto architektūroje galima pamatyti persų, arabų, bizantiečių, turkų, rusų ir tarybinės kultūrų įtaką. Turistai būtinai įvertins legendinį vietos gyventojų svetingumą ir gruzinų virtuvę, tarp jų garsius chinkalius.

  Тбилиси, Грузия
  © CC BY 2.0 / neiljs / Tbilisi, Georgia
  Tbilisis, Gruzija

  Ketvirtąją ir penktąją pozicijas užėmė  Sidnėjus Australijoje ir Oachakos valstija pietinėje Meksikoje.

  Сидней, Австралия
  © CC BY 2.0 / Kevin Rheese / Girt by sea
  Sidnėjus, Australija

  Į pirmąjį dešimtuką, anot žurnalo ekspertų, taip pat pateko  Viena Austrijoje, Oahu sala Havajuose, Malmė Švedijoje, Jordanija ir  Dublinas Airijoje.

  Dar šia tema

  URM lietuviams Izraelyje pataria būti budriems
  Tegai:
  kelionės, Oachakos valstija, Sidnėjus, Chuchujaus provincija, Hararas, Etiopija, Tbilisis, Gruzija, Australija, Argentina, Meksika

  Svarbiausios temos