15:33 2020 Spalio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1704
 • RUB93.0481
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  33

  Pirmą Europos plaukimo čempionato dieną Kopenhagoje Meilutytė ir Rapšys ne tik atnešė komandai pirmus medaliu, o ir atnaujino nacionalinius rekordus

  VILNIUS, gruodžio 14 — Sputnik. Pirmą medalį — bronzą 200 metrų rungties finale iškovojo Danas Rapšys.

  Lemtingame palukime jį aplenkė tik lenkas Radoslaw Kawecki (1.48,46) ir 17-metis rusas Kliment Kolesnikov, kuris pasiekė naujo pasaulio rekordo(1.48,02). Bet Rapšio rezultatas taip pat yra rekordas, tik Lietuvos (1.49,06). Praeitą kartą jis pasiekė tokių skaičių Anykščiuose vos prieš mėnesį.

  Плавание Чемпионат Европы 2-ое место Радослав Кавецки из Польши, 1-ое Климент Колесников из России и 3-ье Данас Рапшис из Литвы
  © REUTERS
  Danas Rapšys iškovo bronzą

  Be to Rapšys sugebėjo atnaujinti ir savo nacionalinį rekordą 200 metrų distancijoje laisvu stiliumi. Ketvirtadienį 200 metrų plaukimo krūtine rungties atrankoje dalyvavusiems Giedriui Titeniui ir Andriui Šidlauskui į finalą prasimušti nepavyko.

  Šidlauskas distanciją įveikė per 2.08,96 sekundes ir savo plaukime buvo šeštas, Titenis buvo greitesnis — su 2.06,92 sekundžių rezultatu jam pavyko pagerinti Lietuvos rekordą.

  Nenuvylė žinomiausia Lietuvos plaukikė Rūta Meilutytė. Kopenhagoje vykstančiame Europos plaukimo trumpajame baseine (25 metrai) čempionate 50 metrų krūtine rungties finale Meilutytė iškovojo auksą.

  Meilutytei tai jau ketvirtasis čempionės titulas. Pareitą kartą ji laimėjo tris kartus prieš keturis metus taip pat Europo čempionate Danijoje.

  Tegai:
  plaukimas, sportas, Europos plaukimo čempionatas, Danas Rapšys, Rūta Meilutytė, Kopenhaga

  Svarbiausios temos