23:35 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Nuo 2012 metų politinį prieglobštį radęs Ekvadoro ambasadoje Londone Asandžas paskutiniu metu palaikė ryšius su išoriniu pasauliu naudodamasis socialiniais tinklais, tarp jų Twitter

  VILNIUS, gruodžio 25 — Sputnik. "WikiLeaks" įkūrėjo Julian Assange (Džuliano Asandžo) paskyra dingo iš socialinio tinklo Twitter, praneša RIA Novosti.

  Bandant atidaryti Asandžo paskyrą tinklalapyjė pasirodo pranešimas, kad toks puslapis neegzistuoja. Vartotojai užduoda klausimus, tačiau Twitter atstovai kol kas niekaip nekomentuoja incidento.

  Asandžas nuo 2012 metų yra Ekvadoro ambasadoje Londone — tada jis kreipėsi į Ekvadoro valdžią dėl politinio prieglobsčio, nes bijojo, kad Švedijos valdžios institucijų bus ekstraduotas į JAV dėl jo veiklos kompanijoje "WikiLeaks". Paskutiniu metu Asandžas palaikė ryšius su išoriniu pasauliu, be kita ko, naudodamas Twitter, kur jis reguliariai skelbė komentarus.

  Asandžas įkūrė "WikiLeaks" 2006 metais, kad paskelbtų įvairią įslaptintą arba neprieinamą informaciją, kurioje atskleista korupcija ir piktnaudžiavimas. Iš pradžių "WikiLeaks" tikslu buvo vadinamas korupcijos demaskavimas Centrinės Azijos šalyse, Kinijoje ir Rusijoje, tačiau daug dėmesio buvo skiriama ir Vakarų šalių vyriausybių bei korporacijų veiklos demaskavimui.

  Dar šia tema

  Trampo sūnus susirašinėjo su WikiLeaks
  Ir katinams įdomu, ką dar demaskuos Asandžas
  Tegai:
  socialiniai tinklai, WikiLeaks, Twitter, Džulianas Asandžas

  Svarbiausios temos