07:42 2018 Liepos 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1670
 • RUB74.0532
  Kanados instruktoriai moko Ukrainos karius, archyvinė nuotrauka

  Britanijoje nužudytas Ukrainos kariams padedantis latvis

  © Sputnik / Стрингер
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  11441

  Vyras tiekė automobilius ir amuniciją Ukrainos savanorių susivienijimams; per pastaruosius dvejus metus jis buvo savanoris "Ukrainos savanorių armijos"* batalione

  VILNIUS, sausio 15 — Sputnik. Latvijos savanoris Mikas Alpsas, kuris kovojo "Ukrainos savanorių armijos"* sudėtyje, nužudytas britų Gernsio saloje, praneša RIA Novosti su nuoroda į Alpso bendradarbių užrašą Facebook.

  ​Užraše nurodyta, kad 33 metų vyras dvejus metus tarnavo 8-ame atskirame "Ukrainos savanorių armijos"* batalione. Taip pat pranešama, kad pastaruoju metu jis tiekė automobilius ir amuniciją  Ukrainos savanorių susivienijimams.

  "Europos centre — Britanijos Gernsio saloje nužudytas Ukrainos savanorių armijos 8-to atskiro bataliono kovotojas Mikas, kuris savanoriavo bataliono sudėtyje per pastaruosius dvejus metus. Jį kankino, nužudė, pririšo prie mašinos, kurią Mikas vežė bataliono kariniams poreikiams, ir sudegino", — sakoma pareiškime.

  Taip pat pranešama, kad latvių savanoris vežė į Ukrainą neperšaunamasias liemenes ir terminį apatinį trikotažą.

  Gernsio policija pranešė apie sudegintą automobilį, kuriame buvo lavonas. Pranešta, kad incidentas tariamai įvyko sausio 8 dieną.

  Gernsio policijos viršininkas Patrikas Raisas sekmadienį patvirtino, kad automobilis įregistruotas Miko Alpso vardu, tačiau ekspertai dar negali nustatyti sudeginto asmens tapatybės.

  * Rusijoje uždrausta ekstremistų grupuotė

  Dar šia tema

  Lietuviai raginami aukoti "karui"
  Merkel ir Makronas paprašė grąžinti Rusijos karininkus į Donbasą
  Ukrainiečiai pripažino Ukrainą skurdžiausia Europos šalimi
  Tegai:
  kariai, Ukraina, Didžioji Britanija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos