07:30 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1980
 • RUB91.1439
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Šis bilietas leidžia naudotis Berlyne viešuoju transportu 2018 metais ir kainuoja keturis kartus brangiau nei sportbačiai

  VILNIUS, sausio 17 — Sputnik. Dėl sportinių batelių, į kuriuos įsiūtas nuolatinis Berlyno viešojo transporto bilietas išsirikiavo eilė daugiau nei 500 žmonių, praneša Sputnik Baltarusija su nuoroda į vietos žiniasklaidą.

  Adidas EQT Support 93 / Berlin sportbačiai sukurti kartu su Berlyno transport administracija. Nuolatinis, įsiūtas į liežuvį, leidžia naudotis Berlyno metro, tramvajais, autobusais ir keltais visus 2018 metus (be sportbačių toks bilietas kainuoja 761 eurą).

  ​Neįprastų batų kiekis yra ribotas — tik 500 porų po 180 eurų. Į eilę susirinko daugiau nei pusantro tūkstančio žmonių.

  Nepaisant šalto oro, daugelis pirkėjų užėmė vietą eilėje dar išvakarėse ir laukė pardavimų pradžios palapinėse ir miegmaišiuose.

  Pagrindinė naudojimo sąlyga — batai turi būti ant keleivio kojų: pasinaudoti pravažiavimu nešantis sportbačius rankose arba dažėje, nepavyks. Kaip Berlyno viešajame transporte bus nuskaitomi duomenys, transporto departamentas nepranešė.

  Sportbačiai pagaminti Berlyno transporto spalvų — juodos ir geltonos, su spalvotais intarpais, kartojančiais sėdynių apmušalus.

  Dar šia tema

  "Apple" atleido vyrą už dukros "iPhone X" apžvalgą prieš jo pasirodymą
  Maskvoje žmonės jau antrą parą stovi eilėje dėl iPhone X
  Įvardyta tikroji "iPhone X" savikaina
  "iPhone X" naudotojai aptiko naują defektą
  "IPhone X" aptiktas naujas defektas
  Tegai:
  sportbačiai, eilės, Berlynas

  Svarbiausios temos