04:32 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  85

  Holivudo aktorius teigia, kad Facebook pasipelnė iš "Rusijos kišimosi į JAV rinkimus", todėl jis neketina turėti nieko bendro su šiuo socialiniu tinklu

  VILNIUS, vasario 7 — Sputnik. Amerikos aktorius Džimas Keris antradienį paskelbė, kad panaikino savo Facebook paskyrą dėl "Rusijos kišimosi" į rinkimus, praneša RIA Novosti.

  "Aš atsisakau savo Facebook akcijų ir naikinu savo puslapį, nes Facebook pasipelnė iš Rusijos kišimosi į mūsų rinkimus, ir iki šiol to, ką jie daro, nepakanka, siekiant tai sustabdyti. Aš raginu visus investuotojus, kurie rūpinasi mūsų ateitimi, padaryti tą patį", — parašė Keris savo Twitter paskyroje.

  Jis paviešino paveiksliuką su Marko Cukerbergo atvaizdu ir pažymėjo jį žyma "unfriendfacebook".

  Anksčiau Facebook paskelbė, kad beveik už 80 tūkstančių pranešimų Facebook atsako "Rusijos veiksmo asmenys", šiuos pranešimus galėjo perskaityti iki 126 milijonų amerikiečių. Facebook neskelbė, kokiu būdu tai galėjo paveikti rinkimus.

  Rusija kaltinama kišimusi į JAV reikalus per "Pokemon Go" >>

  JAV Kongrese šiuo metu vyksta nepriklausomas tyrimas dėl "Rusijos kišimosi" į JAV prezidento rinkimus, kuriuose laimėjo Donaldas Trampas. Analogišką tyrimą atlieka specialusis prokuroras Robertas Miuleris. Amerikos žiniasklaidoje nuolat atsiranda pranešimų su nuoroda į slaptus šaltinius, kurie teigia apie Trampo priešrinkiminio štabo narių kontaktus su Rusijos valstybės pareigūnais ir verslininkais.

  Maskva nuolat neigia kaltinimus dėl kišimosi į JAV rinkimus.

  Dar šia tema

  JAV kaltina Rusijos strateginių tyrimų institutą kišimusi į rinkimus
  Tegai:
  kibernetinės atakos, Džimas Keris, JAV

  Svarbiausios temos