05:00 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  189

  Vienoje iš gatvių didžiausiame Jungtinių Arabų Emyratų mieste atsirado nes trys aukščiausi planetoje viešbučio bokštai

  VILNIUS, vasario 11 — Sputnik. Pirmadienį, vasario 12 dieną, didžiausiame Jungtinių Arabų Emyratų Dubajaus mieste atidaromas aukščiausias pasaulyje viešbutis.

  Leidinyje "Khaleej Times" rašoma, kad viešbutis rekordininkas "Gevora Hotel" pastatytas centriniame miesto plente netoli Dubajaus tarptautinio finansų centro ir pasiekia 356 metrų aukštį.

  Viešbutyje yra 75 aukštai ir 528 skirtingos klasės ir komforto numerių. Viršutinėje viešbučio dalyje įrengta karūna kaip didžiausio pasaulyje viešbučio ženklas.

  Gevora Hotel Dubajuje
  "Gevora Hotel" Dubajuje

  Viešbučio komplekse yra baseinas, sveikatingumo klubai, prabangūs SPA salonai, penkeri pasaulio ir vietinės virtuvės restoranai, vienas kurių yra ant stogo.

  Viešbutyje yra 232 liukso klasės kambariai (penkios žvaigždės ir daugiau).

  Gevora Hotel Dubajuje
  "Gevora Hotel" Dubajuje

  Prieš "Gevora Hotel" atidarymą aukščiausio viešbučio rekordas priklausė šalia esančian Dubajaus kompleksui "JW Marriott Marquis" iš dviejų bokštų, kiekviena iš kurių siekia 355 metrus.

  Įvairiose žiniasklaidos priemonėse aukščiausiu pasaulyje viešbučiu pavadintas Saudo Arabijoje esantis kompleksas "Abraj Al Bait" dažnai laikomas tokiu dėl špilio, kuris pasiekia 601 metrų aukštį. Komplekso stogas, kuris yra ir viešbutis, ir gyvenamasis namas, o taip pat verslo centras, baigiasi 530 metrų aukštyje.

  Dar šia tema

  Egipte aukščiausias vyras susitiko su žemiausia moterimi
  Kinijoje pastatytas aukščiausias pasaulyje tiltas
  Tegai:
  aukščiausias pasaulyje viešbutis, Jungtiniai Arabų Emyratai, Dubajus

  Svarbiausios temos