18:13 2020 Vasario 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  111

  Miuncheno saugumo konferencijoje Ukrainos prezidentas jau kurį kartą apkaltino Rusiją "hibridinio karo kurstymu" ir pareiškė, kad Europos lyderiai neturėtų lankytis Rusijoje

  VILNIUS, vasario 17 — Sputnik. Ukrainos prezidentas Petro Porošenko apkaltino Rusiją bandymais "sunaikinti demokratiją" Europoje ir pareiškė, kad "Rusijos vėliava neturėtų niekur plevėsuoti", praneša televizijos kanalas "TSN".

  "Rusijos vėliava neturėtų niekur plevėsuoti, kol Rusija ir toliau kursto pasaulinį hibridinį karą, o rusiškos kulkos nukreiptos į mūsų simbolius", — pareiškė Ukrainos lyderis savo kalboje 54-oje Miuncheno saugumo konferencijoje.

  Be to, Porošenko pasisakė prieš Rusijos prezidento rinkimus Krymo pusiasalyje, prieš Rusijos įgaliojimų atkūrimą Europos Tarybos parlamentinėje asamblėjoje ir prieš Europos lyderių vizitus į Maskvą "beieškant ekonominės naudos". Taip pat, Ukrainos lyderio teigimu, "Nord Stream-2" yra "Rusijos politinė ir energetinė ekspansija".

  Kijeve papasakojo, kodėl Ukraina nesistengė grąžinti Krymo >>

  Kijevas nuolat kaltina Maskvą kišimusi į Ukrainos politiką. Rusija atmeta kaltinimus ir vertina tokius pareiškimus kaip nepriimtinus pasisakymus. Maskva ne kartą pabrėžė, kad Rusija nėra vidaus Ukrainos konflikto dalis ir suinteresuota tuo, kad Ukraina įveiktų politinę ir ekonominę krizę.

  Dar šia tema

  Gruzijos snaiperis įvardijo Rados deputatus, susijusius su žudynėmis Maidane
  Vilnius jau suvokė: Porošenko išbarstė pasitikėjimo kreditą
  Tegai:
  Rusijos vėliava, Ukraina, Miunchenas

  Svarbiausios temos