02:21 2018 Gruodžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1346
 • RUB75.2467
  Sunkvežimiai, archyvinė nuotrauka

  Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje stovi apie 700 sunkvežimių

  © Sputnik / Виктор Толочко
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  3921

  Didžiausia eilė susidarė Medininkų pasienio kontrolės punkte, kur stovi 300 sunkvežimių

  VILNIUS, vasario 18  - Sputnik. Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje susidarė didelės sunkvežimių eilės, praneša Baltarusijos valstybinis muitinės kontrolės komitetas.

  Vasario 18 dieną trijuose Lietuvos pasienio kontrolės punktuose stovi apie 700 sunkvežimių. Daugiausia, kaip visada, sienos perėjimo punkte "Kamennyj Log", kuris yra arčiausiai Minsko.

  "Eilėje prie perėjimo punkto "Kamennyj Log" stovi 300 sunkvežimių, prie punkto "Privalki"  —  daugiau kaip 170 sunkvežimių, prie punkto "Beniakonys"—  daugiau kaip 130,  "Kotlovkoje" —  daugiau kaip 100 sunkvežimių", — informuoja pasieniečiai.

  Judėjimas Baltarusijos ir Latvijos pasienyje taip pat yra sunkus. Išvykimo iš Baltarusijos laukia daugiau nei 180 sunkvežimių. Lenkijos pasienyje stovi apie 120 sunkvežimių.

  Medininkų pasienio punkte įvažiuojantys iš Baltarusijos pusės vilkikų vairuotojai eilėse praleidžia apie 22 valandas, dėl to vežėjai per parą praranda iki 100 tūkstančių eurų. Vežėjų verslas sukuria 6% bendrojo vidaus produkto. Pasak jų atstovų, vilkikų prastovos neša nuostolių ir valstybei.

  Dar šia tema

  Vilkikų eilės Medininkuose sumažės geriausiu atveju po penkerių metų
  Tegai:
  eilės pasienyje, sunkvežimis, Baltarusija, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos