19:07 2020 Spalio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  37

  Suma, kurią vyras norėjo nelegaliai pervežti per sieną, tris kartus didesnė už leistiną

  VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Minsko srities gyventojas prarado 20 tūkstančių dolerių už neteisėtą valiutos  gabenimą ir gavo 500 bazinių vienetų (5 tūkstančių eurų) baudą, praneša Sputnik Baltarusija.

  Baltarusis į tėvynę iš Lietuvos važiavo per kontrolės punktą "Privalka" ("Raigardas") lengvuoju automobiliu Mercedes-Benz. 25 metų vairuotojas pasirinko "žaliąjį" koridorių, tokiu būdu pareiškęs, kad jis negabena prekių, kurias būtina deklaruoti raštu.

  "Tačiau patikrinimo metu nustatyta, kad vairuotojas gabeno įvairių nominalų lėšas, kurių suma ekvivalente sudarė daugiau nei 30 tūkstančių JAV dolerių, kas beveik tris kartus viršija leistiną sumą, nustatytą EES kaip leistiną gabenti be raštiško deklaravimo", — papasakojo muitininkai.

  Buvo iškelta baudžiamoji byla. Gardino rajono teismo sprendimu už pinigų kontrabandą vyras turi sumokėti daugiau kaip 5 tūkstančių eurų baudą. "Pinigai, viršijantys leistiną sumą (o tai daugiau nei 20 tūkstančių JAV dolerių), konfiskuoti", — priduria regioninė muitinė.

  Dar šia tema

  Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje stovi apie 700 sunkvežimių
  Baltarusių gauja tris metus neteisėtai gabeno į Lietuvą cigaretes
  Baltarusijoje nutraukė neteisėtą šešių automobilių pervežimą iš Lietuvos
  Baltarusija sustiprins sienos apsaugą Baltijos šalių kryptimi
  Lietuvis Baltarusijoje mirtinai partrenkė pėsčiąjį
  Tegai:
  nedeklaruoti pinigai, Baltarusija

  Svarbiausios temos