21:54 2020 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1115
 • RUB68.7300
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  33

  "Litovskij kurjer" vyriausiasis redaktorius Valerijus Tretjakovas apdovanotas už ilgametį darbą ir reikšmingą indėlį stiprinant Baltarusijos ir Lietuvos kultūrinius ryšius

  VILNIUS, vasario 22 — Sputnik. Laikraščio "Litovskij kurjer" vyriausiasis redaktorius Valerijus Tretjakovas apdovanotas Pranciško Skorinos ordinu, praneša Baltarusijos prezidento spaudos tarnyba.

  Sergejus Lavrovas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Евгений Одиноков

  Atitinkamas įsakymas buvo pasirašytas trečiadienį. Ordinas Tretjakovui įteikiamas "už ilgametį produktyvų darbą, reikšmingą asmeninį indėlį stiprinant Baltarusijos ir Lietuvos kultūrinį ir dvasinį ryšį, tarptautinį bendradarbiavimą informacijos ir spaudos srityje".

  Pagal įstatymą "Dėl Baltarusijos Respublikos valstybinių apdovanojimų" Skorinos ordinas suteikiamas už pasiekimus nacionalinio valstybinio atgimimo, Baltarusijos istorijos tyrimo srityje, pasiekimus nacionalinės kalbos, literatūros, meno, knygų leidybos, kultūros ir švietimo veiklos srityse, o taip pat už ypatingus nuopelnus humanitarinėje, labdaros ir žmogaus teisių gynimo veikloje.

  Dar šia tema

  Rusijos URM apie "RTR" blokavimą Lietuvoje: tokie veiksmai nepriimtini
  Lietuvos valdžia neleidžia piliečiams žiūrėti populiarių Rusijos TV kanalų
  Vaitkus neigia kaltinimus, nes tai "Rusijos propagandos" šmeižto kampanija
  Lietuvoje metams uždraudė "RTR Planeta" transliaciją
  Ekspertas: Baltijos šalyse vyksta kampanija prieš Sputnik ir RT
  Tegai:
  Litovskij kurjer, Valerijus Tretjakovas, Baltarusija

  Svarbiausios temos