04:00 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2151
 • RUB90.8441
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  60

  Didžiausia eilė susidarė Medininkų pasienio kontrolės punkte, kur stovi daugiau nei 300 sunkvežimių

  VILNIUS, vasario 24 — Sputnik. Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje susidarė didelės sunkvežimių eilės, praneša Baltarusijos valstybinis muitinės kontrolės komitetas.

  Vasario 24 dieną trijuose Lietuvos pasienio kontrolės punktuose stovi daugiau nei 700 sunkvežimių.

  Daugiausia, kaip visada, sienos perėjimo punkte "Kamennyj Log", kuris yra arčiausiai Minsko — eilėje stovi daugiau nei 300 sunkvežimių.

  Pasieniečiai informuoja, kad prie perėjimo punkto "Privalki" stovi daugiau kaip 180 sunkvežimių, prie punkto "Beniakonys" — daugiau kaip 90, "Kotlovkoje" — daugiau kaip 140 sunkvežimių.

  Judėjimas Baltarusijos ir Latvijos pasienyje taip pat yra sunkus. Išvykimo iš Baltarusijos laukia daugiau nei 270 sunkvežimių. Lenkijos pasienyje stovi apie 30 sunkvežimių.

  Kaip praneša Baltarusijos valstybinis muitinės kontrolės komitetas, vasario antrąjį dešimtmetį Baltarusijos ir Lietuvos sieną kirto daugiau nei 50 tūkstančių visų rūšių transporto priemonių. Beveik 36% apkrovos patenka į perėjimo punktą "Kamenny Log": tik iš šalies išvažiojančių krovininių automobilių skaičius vidutiniškai siekia apie 390.

  Medininkų pasienio punkte įvažiuojantys iš Baltarusijos pusės vilkikų vairuotojai eilėse praleidžia apie 22 valandas, dėl to vežėjai per parą praranda iki 100 tūkstančių eurų. Vežėjų verslas sukuria 6% bendrojo vidaus produkto. Pasak jų atstovų, vilkikų prastovos neša nuostolių ir valstybei.

  Dar šia tema

  Muitininkai įspėjo apie galimas sunkvežimių eiles savaitgalį
  Tegai:
  eilės pasienyje, eilės, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos