21:15 2021 Kovo 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.2053
 • RUB89.3155
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  53

  Baltijos šalių ir JAV viršūnių susitikimas, kuriamе daugiausia dėmesio bus skiriama aktualiems regiono ir transatlantiniams klausimams aptarti, vyks Vašingtone balandžio 3-ąją

  VILNIUS, vasario 25 — Sputnik.Baltieji rūmai patvirtino balandžio 3-ąją vyksiantį Baltijos šalių viršūnių susitikimą Vašingtone, JAV prezidentas Donaldas Trampas priims Lietuvos, Estijos ir Latvijos prezidentus, praneša RIA Novosti.

  Anksčiau ketvirtadienį Baltijos šalių vadovų spaudos tarnybos pranešė, kad Lietuvos, Estijos ir Latvijos vadovai balandžio 3 dieną Vašingtone dalyvaus susitikime su JAV vadovybe.

  Baltųjų rūmų pranešime sakoma, kad aukščiausiojo lygio susitikimo dalyviai minės Lietuvos, Estijos ir Latvijos nepriklausomybės šimtmetį ir "padės pagrindą  tvirtiems ryšiams naujajame šimtmetyje tarp šių trijų svarbių sąjungininkų ir JAV".

  Keturių šalių vadovai daugiausia dėmesio skirs gynybos, energetinio saugumo ir verslo ryšių stiprinimui.

  Kaip anksčiau buvo  pranešama, šalys taip pat aptars aktualius regiono ir transatlantinės bendruomenės klausimus. Be to, valstybių vadovai planuoja aptarti pasirengimą artėjančiam susitikimui, skirtam NATO gynybos reformai ir rytų flango stiprinimui.

  Dar šia tema

  JAV branduolinės doktrinos grėsmė: Rusija gali nusitaikyti į Baltijos šalis
  JAV branduolinis ginklas Rytų Europai — išsigelbėjimas ar grėsmė?
  Tegai:
  Baltijos šalių ir JAV viršūnių susitikimas, Latvija, Baltijos šalys, Estija, JAV, Lietuva

  Svarbiausios temos