07:59 2019 Gruodžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1075
 • RUB70.5731
  Julija Skripal, archyvinė nuotrauka

  Julija Skripal pateko į karinės bazės ligoninę

  © AP Photo / Yulia Skripal / Facebook
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (109)
  39

  Antradienį Skripal buvo išrašyta iš Solsberio miesto ligoninės, kur ji kartu su tėvu Sergejumi Skripaliu pateko po apnuodijimo kovo mėnesio pradžioje

  VILNIUS, balandžio 11 — Sputnik. Buvusio GRU pareigūno Sergejaus Skripalio dukra Julija išvežta į karinės bazės ligoninę, praneša "The Sun" su nuoroda į savo šaltinį.

  "Ji (Julija — Sputnik) yra karinės bazės ligoninėje dėl jos pačios saugumo, taip pat tam, kad galima būtų stebėti jos sveikatą", — "The Sun" cituoja laikraštį.

  Straipsnyje nenurodoma, apie kurią konkrečiai karinę bazę eina kalba.

  Antradienį pasitvirtino, kad Julija Skripal paliko ligoninę, kurioje ji kartu su tėvu atsidūrė po apnuodijimo kovo pradžioje. BBC skelbė, kad po išrašymo moteris buvo nuvežta į saugią vietą. Ligoninės atstovas patvirtino Julijos išrašymą, nors Didižiosios Britanijos premjerė Teresa Mei teigė, kad Skripaliai gali niekada nepasveikti.

  Kovo pradžioje Sergejus Skripalis ir jo dukra pateko į ligoninę po apnuodijimo nervus paralyžiuojančiomis dujomis. Po to prasidėjo didelis tarptautinis skandalas. Londonas apkaltino Maskvą prisidėjus prie incidento Solsberio mieste ir išsiuntė Rusijos diplomatus iš šalies. Rusija atsakė tuo pačiu. Rusija atmeta visus katinimus ir pabrėžia, kad Didižioji Britanija nepateikė nė vieno įrodymo ir atsisako atlikti bendrą tyrimą.

  Temos:
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (109)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida pranešė apie tariamą Skripalių kraustymasį į JAV su naujais vardais
  Skripalio dukterėčiai atsisakyta išduoti Britanijos vizą
  Gydytojai pranešė, kad Sergejaus Skripalio sveikatos būklė gerėja
  Tegai:
  nuodingosios medžiagos, Julija Skripal, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos