04:24 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (110)
  49

  Kaip pareiškė Britanijos premjerė Teresa Mei, Londonas svarsto visas galimybes, kurių galima imtis prieš Didžiojoje Britanijoje esančius Rusijos verslininkų ir pareigūnų "neteisėtus finansus"

  VILNIUS, balandžio 15 — Sputnik.  Didžiosios Britanijos valdžios institucijos planuoja imtis naujų finansinių priemonių prieš Rusijos verslininkus, rašo laikraštis "Sunday Times" su nuoroda į šaltinį Britanijos ministrės pirmininkės Teresos Mei kanceliarijoje.

  Kaip pareiškė laikraščio pašnekovas, sankcijos, kurių Londonas ketina imtis artimiausiu metu, palies "Rusijos oligarchus".

  Pati Mei interviu "Sunday Times" pareiškė, kad Londone svarstomos visos galimybės, kurių gali būti imamasi prieš Didžiojoje Britanijoje esančius Rusijos verslininkų ir pareigūnų "neteisėtus finansus".

  Rusijos ir Didžiosios Britanijos santykiai labai pablogėjo  po incidento Solsberyje, kur buvo apnuodyti britų šnipas, buvęs GRU pulkininkas Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija. Britai tvirtina, kad Rusija yra prisidėjusi prie Skripalių  apnuodijimo. Rusija kategoriškai neigia šiuos kaltinimus, pabrėždama, kad Britanijos pusė nepateikė jokių įrodymų.

  Be to, Mei prigrasino įšaldyti Rusijos vyriausybės sąskaitas, jei ji suras įrodymų, kad jos gali kelti pavojų britų "gyvenimui ir turtui".

  Temos:
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (110)

  Dar šia tema

  Rusijos ambasada Londone pateikė "Skripalio bylos" ataskaitą
  "Novičiok" "kūrėjas": Skripalius apnuodyti šia medžiaga galėjo tik idiotas
  Nustatyta medžiaga, kuria buvo apnuodyti Skripaliai
  Tegai:
  sankcijos, Didžioji Britanija, Rusija

  Svarbiausios temos