08:20 2019 Gruodžio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1094
 • RUB70.7441
  Dujos, archyvinė nuotrauka

  JAV paragino Ukrainą didinti dujų kainas

  © Sputnik / Стрингер
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  52

  Taip pat Vašingtonas paragino Kijevą sukurti antikorupcinį teismą. Ukrainos dujų kainų padidinimas yra viena iš TVF bendradarbiavimo su Ukrainos valdžios institucijomis sąlygų

  VILNIUS, balandžio 22 — Sputnik. Laikinasis JAV valstybės sekretorius Džonas Sulivanas ragino Ukrainą didinti dujų kainas ir sukurti antikorupcinį teismą, pranešė RIA Novosti, su nuoroda į JAV valstybės departamento atstovę spaudai Heter Nauert.

  Apie tai Sulivanas pasake Ukrainos užsienio reikalų ministrui Pavelui Klimkinui užsienio reikalų ministrų susitikime G-7 Toronte.

  Kaip sakė Nauert, Sulivanas paragino Ukrainą padvigubinti savo pastangas, įvykdant reformas bei Tarptautinio valiutos fondo (TVF) programų sąlygas. Tuo tikslu, pasak Sulivano, būtina priimti antikorupcinio teismo įsteigimo įstatymą bei padidinti dujų tarifus iki paritetinio lygio importui.

  Vienas iš TVF sąlygų yra dujų kainų didinimas ukrainiečiams. Ministras pirmininkas Vladimiras Groismanas sakė, kad šiltuoju šildymo sezonu tarifai neaugs. Tuo pačiu metu, pasak jo, vyriausybė rengia naują dujų kainų apskaičiavimo formulę.

  Tegai:
  dujos, Ukraina, JAV

  Svarbiausios temos