00:35 2021 Sausio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2152
 • RUB91.6732
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  "Eurovizija 2018" Lisabonoje (22)
  50

  Vyras, ištraukęs iš Britanijos atstovės rankų mikrofoną dainų konkurso "Eurovizija 2018" finale, pareiškė, kad po incidento jis buvo mušamas

  VILNIUS, gegužės 16 — Sputnik. Tarptautinio dainų konkurso "Eurovizija 2018" finale, kuris vyko gegužės 12 dieną Lisabonoje, incidentą sukėlęs vyras pasiskundė, kad buvo mušamas.

  Didžiosios Britanijos atstovės, dainininkės SuRie pasirodymo metu vyras pabandė sužlugdyti pasirodymą — ištraukė iš atlikėjos rankų mikrofoną ir pradėjo kažką šaukti, tačiau buvo sustabdytas apsaugininkų, o SuRie tęsė dainą.

  Anot leidinio "Sun", vyras prisistatė kaip pokštininkas Dr ACactivism. Pasak jo, jis "buvo mušamas per dešimt minučių be jokio gailestingumo".

  Tačiau vyras nenurodė, kas tiksliai prieš jį panaudojo smurtą. Jis taip pat pridūrė, kad "atsisako dalyvauti šiuolaikinėje istorijoje" ir užbaigė interviu žodžiais, kad jis "jau miręs ir nužudytas už kulisų".

  "Eurovizija" įvyko praėjusį šeštadienį Lisabonoje. Konkurso nugalėtoja tapo Izraelio atstovė Netta su daina "Toy". Antrąją vietą užėmė Kipro atstovė Eleni Foureira su daina "Fuego", trečioje vietoje — Austrijai atstovaujantis Cesaris Sampsonas su daina "Nobody But You". Lietuvos dainininkė Ieva Zasimauskaitė su daina "When We're Old" liko 12-oje vietoje.

  Temos:
  "Eurovizija 2018" Lisabonoje (22)

  Dar šia tema

  "Eurovizijos" nugalėtoja tapo Izraelio atstovė Netta
  "Eurovizija - 2019" vyks Jeruzalėje
  "Eurovizija 2018": visi antrojo pusfinalio dalyviai
  "Eurovizija 2018": visi pirmojo pusfinalio dalyviai
  Tegai:
  incidentas Eurovizijoje, Eurovizija-2018, SuRie, Lisabona

  Svarbiausios temos