10:13 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Situacija su "RIA Novosti Ukraina" (62)
  28

  Antradienį SBU pareigūnai įsilaužė į "RIA Novosti Ukraina" biurą ir atliko kratas, kurios tęsėsi apie aštuonias valandas; taip pat Kijeve sulaikytas portalo vadovas Kirilas Višinskis

  VILNIUS, gegužės 16 — Sputnik. Trečiadienį Kijeve "RIA Novosti" darbuotojai laisvai užėjo į biurą po to, kai Ukrainos saugumo tarnyba atliko ten kratas, rašo RIA Novosti.

  Kai kurie darbuotojai buvo apklausti.

  Paaiškėjo, kad SBU konfiskavo kai kuriuos kompiuterius, serverius ir dokumentus, kurie buvo ant stalų. Pasak žurnalistų, miesto telefonai dar neveikia, bet baldai ir įranga nėra pažeisti, o kai kurių žurnalistų lentelių, matyt, nelietė. Kaip praneša "RIA Novosti" korespondentas, "biure yra nedidelė netvarka, bet jie viską apvertė aukštyn kojomis".

  Antradienį Kijeve Ukrainos saugumo tarnybos pareigūnai įsilaužė į "RIA Novosti Ukraina" biurą. Taip pat Kijeve, netoli savo namų, buvo sulaikytas "RIA Novosti Ukraina" vadovas Kirilas Višinskis, įtariamas valstybės išdavyste.
  Be to, Ukrainos saugumo tarnyba surengė kratas "RIA Novosti" korespondentės Liudmilos Lysenko ir "RIA Novosti" Ukrainoje vadovo Andrejaus Borodino butuose. Lysenko ir Borodinas buvo iškviesti apklausai, tačiau nesulaikyti ir jiems nepareikšti kaltinimai.

  MIA "Rossija segodnia" generalinis direktorius Dmitrijus Kiseliovas pareikalavo nedelsiant paleisti Višinskį ir nutraukti žiniasklaidos priemonių persekiojimą Ukrainoje. Kaip teigė televizijos kanalo "RT" ir MIA "Rossija segodnia" vyriausioji redaktorė Margarita Simonian, Ukrainos saugumo tarnybos veiksmai antradienį tapo Kijevo kerštu už Krymo tiltą.

  Temos:
  Situacija su "RIA Novosti Ukraina" (62)

  Dar šia tema

  MIA "Rossija segodnia" pradėjo "RIA Novosti Ukraina" vadovo palaikymo akciją
  Rusijos ambasada išsiuntė Kijevui notą dėl incidento su "RIA Novosti Ukraina"
  Kijeve Ukrainos saugumo tarnybos pareigūnai įsiveržė į "RIA Novosti Ukraina" biurą
  Ukrainoje sukurta "Krymo patrulių policija"
  Tegai:
  kratos, RIA Novosti Ukraina, Ukrainos saugumo tarnyba (SBU), Ukraina

  Svarbiausios temos