08:49 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos tiltas į Krymą (46)
  107

  Žurnalistas Tomas Roganas pareiškė, kad šiuo klausimu jį palaikė Ukrainos URM vadovas Pavelas Klimkinas

  VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. "Washington Examiner" žurnalistas Tomas Roganas, kuris savo strapsnyje ragino susprogdinti Krymo tiltą, pareiškė, kad jis kalbėjo su Ukrainos užsienio reikalų ministru Pavelu Klimkinu, kuris jį palaikė ir pažadėjo suteikti pagalbą.

  Apie tai Roganas parašė Twitter paskyroje.

  "Jis (Klimkinas — Sputnik) sakė, kad Ukrainos tauta palaiko mano straipsnį ir Ukraina padės man, jeigu Rusija ketins nusiųsti mane į (griežčiausią Rusijos kalėjimą — Sputnik) "Juodąjį delfiną", — parašė žurnalistas savo žinutėje.

  Ukraina nepatvirtino telefoninio pokalbio su Roganu.

  Antradienį Amerikos savaitraštis "Washington Examiner" išplatino straipsnį pavadinimu "Ukraina turėtų susprogdinti Putino Krymo tiltą". Anot žurnalisto, tilto sunaikinimas beveik neabejotinai lems konflikto išsiplėtimą, bet Kijevas nusiųs Maskvai "aiškų signalą". Kremlius pavadino tai beprotyste. Pusiasalyje buvo teigiama, kad straipsnio autorius kurstė karą.

  Vėliau Rusijos tardymo komitetas paskelbė, kad iškėlė baudžiamąją bylą prieš Tomą Roganą.

  Krymo tiltas per Kerčės sąsiaurį buvo atidarytas antradienį. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Trečiadienį buvo pradėtas automobilių eismas tiltu.

  Tiltas per Kerčės sąsiaurį, kuris sujungė Krymą ir Krasnodaro kraštą, tapo ilgiausiu Rusijoje — jo ilgis 19 kilometrų. Per tiltą kasdien gali pervažiuoti iki 40 tūkstančių automobilių, o vėliau ir dešimtys traukinių.

  Temos:
  Rusijos tiltas į Krymą (46)

  Dar šia tema

  Pagreitintas filmavimas: kaip buvo statomas Krymo tiltas
  Ukraina pažadėjo "išrašyti sąskaitą" Rusijai už nuostolius dėl Krymo tilto
  Paleistas eismas Krymo tiltu: pervažiavo pirmas tūkstantis automobilių ir motociklų
  Tegai:
  Krymo tiltas, Tomas Roganas, Krymas, Rusija

  Svarbiausios temos