15:47 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pabėgėlių krizė (98)
  257

  Dešinioji Vokietijos partija kreipėsi į Konstitucinį Teismą dėl Merkel migracijos politikos

  VILNIUS, gegužės 19 — Sputnik. Vokietijos dešinioji partija "Alternatyva Vokietijai" (AfD) pateikė Konstituciniam Teismui skundą prieš kanclerę Angelą Merkel dėl Vyriausybės migracijos politikos. Apie tai rašo laikraštis "Zeit" su nuoroda į partijos teisininką Štefaną Brandnerą.

  Pasak jo, skundas buvo pateiktas balandžio 14 dieną Karlsrue miesto Konstituciniam Tesmui.

  Skunde teigiama, kad, rengdama migracijos politiką, Vyriausybė pažeidė Bundestago teisę dalyvauti, sprendžiant šį klausimą.

  Todėl "AdG" reikalauja patikrinti Merkel sprendimą atidaryti sieną su Austrija pabėgėliams, priimtiems 2015 metų rugsėjį.

  "Šis skundas gali pakeisti pasaulį. Ir jis pakeis pasaulį, jei jis atneš pageidaujamą rezultatą", — sakė Branderis. Jis pridūrė, kad tada Merkel turėtų kuo greičiau palikti kanclerės postą.

  Pasak Vidaus reikalų ministerijos, 2015 metais į Vokietiją atvyko apie 900 000 pabėgėlių ir migrantų, o tai paskatino dešiniųjų judėjimą šalyje. Dėl to migrantų srautas per metus buvo apribotas iki 200 tūkstančių žmonių. Migracijos politika buvo viena iš ginčytinų temų derybose dėl naujos Vokietijos Vyriausybės formavimo.

  Tuo pačiu metu "Alternatyva Vokietijai" per 2017 metų priešrinkiminės kampanijos metu pažadėjo, kad pradės tyrimą dėl kanclerės Merkel "atvirų durų" politikos.

  Temos:
  Pabėgėlių krizė (98)

  Dar šia tema

  Paksas: ES yra atsakinga už problemas, susijusias su migracija
  Mes nepabėgsime nuo pabėgėlių
  Merkel sutiko priimti 200 000 pabėgėlių per metus
  Tegai:
  migracijos krizė, pabėgėliai, Alternatyva Vokietijai, Angela Merkel, Vokietija

  Svarbiausios temos