13:30 2020 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.1035
 • RUB68.1692
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Karališkosios naujienos (29)
  94

  Princas Haris ir Megan Markl padarė viską, kad Diana jų vestuvių dieną nepastebimai dalyvautų visuose renginiuose

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Princas Haris vestuvių dieną padovanojo savo sutuoktinei žiedą su akvamarinu, kuris anksčiau priklausė jo motinai, princesei Dianai, praneša RIA Novosti.

  Princas Haris ir Megan Markl, archyvinė nuotrauka
  Chris Jackson / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / AFP

  Žiedą ant Megan Markl piršto buvo galima pamatyti, kai ji ir princas Haris sėdosi į automobilį "Jaguar", kad važiuotų į vakarienę, surengtą jų garbei jaunikio tėvo — Velso princo Čarlzo.

  Princas Haris ir Megan Markl padarė viską, kad Diana nepastebimai dalyvautų visos dienos renginiuose: bažnyčioje vyresnioji princesės sesuo ledi Jane Fellowes tarnybos metu skaitė fragmentą iš Biblijos — laimino santuoką. Pobuvyje, kuriame dalyvavo visi pakviesti į ceremoniją 600 svečių, kalbą sakė artimas Dianos draugas seras Eltonas Džonas.

  Į vakarinį priėmimą buvo pakviesti artimiausi jaunavedžių giminaičiai ir draugai — tik 250 žmonių. Prieš vakarienę Sasekso kunigaikštienė, sutuoktuvių metu apsirengusi "Givenchy" mados namų suknele, persirengė kita vestuvių suknele — "Stella McCartney" — taip pat balta, ilga, pridengiančia kaklą, bet be rankovių. Jos vyras pakeitė rūmų kavalerijos pulko uniformą į smokingą.

  Temos:
  Karališkosios naujienos (29)
  Tegai:
  vestuvės, Megan Markle, Princas Haris, Princesė Diana, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos