08:10 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Rusijos tiltas į Krymą (46)
  105

  Vienas iš pirmųjų pervažiavęs Krymo tiltą tinklaraštininkas iš Nikolajevo teigė, jog kelias yra labai geros kokybės

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Ukrainos valstybinės pasienio tarnybos vadovas Olegas Slobodianas pagrasino bauda tinklaraštininkui iš Nikolajevo Viktorui Petrovskiui, kuris vienas iš pirmųjų pervažiavo Krymo tiltą.

  Petro Porošenko, archyvinė nuotrauka
  Пресс-служба президента Украины

  Apie tai jis pareiškė televizijos kanalo ATR eteryje.

  "Tokie veiksmai yra bet kuriuo atveju neteisėti, nes okupuoto Krymo apsilankymas per uždarus perėjimo punktus — tai nacionalinių teisės aktų pažeidimas. Įvažiuodamas į Ukrainą per veikiančius kontrolės punktus, jis turės sumokėti apie tris su puse tūkstančio grivinų baudą (113 eurų — Sputnik)", — sakė Slobodianas.

  Anksčiau Petrovskis YouTube kanale paviešino vaizdo įrašą, kuriame pasidalino įspūdžiais apie kelionę per Krymo tiltą.

  "Vaikinai iš Ukrainos, noriu jums pasakyti, kad tiltas ne pripučiamas, jis realus! Kelias labai geros kokybės! Aš viską filmavau gera kamera ir būtinai netrukus tai parodysiu visiems. Na, o mano pirmasis įspūdis — šaunuoliai! Iš tikrųjų šaunuoliai! Ką sako, tai ir daro!" — sakė Petrovskis.

  Krymas ir Sevastopolis tapo Rusijos regionais po 2014 metų kovo mėnesio referendumo. Prijungimą prie Rusijos teritorijos palaikė 96,77% ir 95,6% Sevastopolio gyventojų.

  Maskva ne kartą pabrėžė, kad Krymo gyventojai nubalsavo už prijungimą prie Rusijos teritorijos demokratiškai, atsižvelgdami į tarptautinę teisę ir Jungtinių Tautų Organizacijos įstatus. Tačiau Ukraina vis dar laiko Krymą savo, bet laikinai okupuota teritorija. Rusijos prezidento teigimu, Krymo klausimas "uždarytas visiems laikams".

  Krymo tiltas per Kerčės sąsiaurį buvo atidarytas gegužės 15 dieną. Atidarymo ceremonijoje dalyvavo Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Trečiadienį buvo pradėtas automobilių eismas tiltu.

  © Sputnik .
  Daugiau nei tūkststantis mašinų pravažiavo Krymo tiltu per valandą po jo atidarymo

  Tiltas per Kerčės sąsiaurį, kuris sujungė Krymą ir Krasnodaro kraštą, tapo ilgiausiu Rusijoje — jo ilgis 19 kilometrų. Per tiltą kasdien gali pervažiuoti iki 40 tūkstančių automobilių, o vėliau ir dešimtys traukinių.

  Temos:
  Rusijos tiltas į Krymą (46)

  Dar šia tema

  Krymo tiltą susprogdinti raginęs žurnalistas atsakė į Rusijos kritiką
  Paleistas eismas Krymo tiltu: pervažiavo pirmas tūkstantis automobilių ir motociklų
  Pagreitintas filmavimas: kaip buvo statomas Krymo tiltas
  Tegai:
  blogeris, Krymo tiltas, Krymas, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos