19:42 2020 Gruodžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  64

  Ukrainietis, Berlyne nusipirkęs pasaulio žemėlapį, neslėpė apgailestavimo dėl to, kad Krymo pusiasalis jame priklauso Rusijos teritorijai

  VILNIUS, gegužės 23 — Sputnik. Ukrainos pilietis Sergejus Kamenskis atkreipė dėmesį į pasaulio žemėlapį vokiečių kalba su Rusijos Krymu.

  Žemėlapio, kurį Kamenskis nusipirko Vokietijoje, nuotrauką jis pateikė savo Facebook paskyroje.

  "Pastaruoju metu Facebook gramzdina mane į depresiją ir nusiminimą kiekvieną kartą. Nėra teisingumo pasaulyje. Naujienos — viena liūdnesnė už kitą. O štai dar: nupirkau vaikui žemėlapį Berlyne, kad jis geografiją mokytųsi. Kurių velnių?!" — skundėsi jis.

  Vartotojas Dima Pucha komentaruose pateikė Ukrainos konsulo Miunchene Dmitrijaus Ševčenko pranešimą, kuriame teigiama, kad diplomatinė misija bando išspręsti Krymo nuosavybės klausimą daugiau nei metus.

  Krymas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Сергей Мальгавко

  "Buvo ir laiškai, ir susitikimai su leidybos vadovybe. Tai ne situacija, kai jie daro kažką per klaidą be situacijos supratimo. Jie viską supranta, bet tai, kad Krymas turi būti pažymėtas kaip Rusijos — tai jų principinga pozicija. Mums žadėjo suteikti paramą Badeno-Viurtembergo vyriausybė, Ostfilderno miesto savivaldybė, tačiau jų galimybės taip pat yra ribotos, nes tai yra privati ​​bendrovė", — sakoma citatoje.

  Tuo pačiu metu Ševčenko paragino ukrainiečius "bombarduoti parduotuves, kurios platina jų produkciją, skundais", ir tada tai galės "priversti juos pakeisti savo poziciją".

  Paleistas eismas Krymo tiltu: pervažiavo pirmas tūkstantis automobilių ir motociklų>>

  Krymas ir Sevastopolis tapo Rusijos regionais po 2014 metų kovo mėnesio referendumo. Prijungimą prie Rusijos teritorijos palaikė 96,77% ir 95,6% Sevastopolio gyventojų.

  Maskva ne kartą pabrėžė, kad Krymo gyventojai nubalsavo už prijungimą prie Rusijos teritorijos demokratiškai, atsižvelgdami į tarptautinę teisę ir Jungtinių Tautų Organizacijos įstatus. Tačiau Ukraina vis dar laiko Krymą savo, bet laikinai okupuota teritorija. Rusijos prezidento teigimu, Krymo klausimas "uždarytas visiems laikams".

  Dar šia tema

  Ukrainoje išplatinti kalendoriai, kuriuose Krymas vaizduojamas kaip Rusijos dalis
  Prancūzijos kultūros ministerija "pripažino" Sevastopolį Rusijos miestu
  Ukrainoje sukurta "Krymo patrulių policija"
  Porošenka nori atimti iš Krymo gyventojų Ukrainos pilietybę
  Tegai:
  Facebook, Krymas, Vokietija, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos