15:06 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  62

  Paskambinę užsienio reikalų ministerijos vadovui, pokštininkai prisistatė nauju Armėnijos ministru pirmininku Nikolu Pašinianu ir jo vertėju

  VILNIUS, gegužės 25 — Sputnik. Rusijos pokštininkai Vladimiras Kuznecovas ir Aleksejus Stoliarovas surengė pokštą Britanijos užsienio reikalų ministrui Borisui Džonsonui.

  Paskambinę jie prisistatė Armėnijos ministru pirmininku Nikolu Pašinianu.

  Pokalbio, kuris tęsėsi apie 18 minučių, metu Džonsonas aptarė su pokštininkais santykius su Rusija, taip pat buvusio GRU pulkininko, britų šnipo Sergejus Skripalio ir jo dukters Julijos apnuodijimą Solsberio mieste. Britanijos ministras pažadėjo toliau "užsukti varžtus prieš kai kuriuos Putiną supančius oligarchus" ir galbūt įvesti naujas sankcijas prieš Rusiją.

  Britanijos užsienio reikalų ministerijos atstovas pranešė RIA Novosti, kad Džonsonas suprato, jog tai buvo pokštas, ir užbaigė skambutį.

  Tuo pačiu metu, pasak Kuznecovo, Didžiosios Britanijos ministras suprato, kad iš jo tyčiojamasi, tik tada, kai pokštautojai nusprendė "viską paversti šapito". Pokštautojas teigia, kad Džonsonas buvo atsargus pokalbio pradžioje, nes Pašinianas yra jam nauja figūra, tačiau vėliau jis aptarė su "Armėnijos premjeru" tarptautinius klausimus.

  Apskritai, jiedu nusprendė surengti pokštą dėl to, kad "Londonas visur mato tik Rusijos kišimąsi į visus klausimus".

  "Norėdami viską paversti juokais, mes jam pasakėme, kad Ukrainos prezidentas Porošenko Lenkijoje taip pat buvo apnuodytas, tačiau jis turėjo priešnuodį — preparatą "Opohmel". Džonsonas šį pavadinimą keletą kartų pakartojo, suprato, kad kažkas ne taip, ir nustojo kalbėti", — sakė Kuznecovas.

  Dar šia tema

  Imperinių ambicijų aidai: britų URM vadovas Afriką laiko šalimi
  "Times" sužinojo apie Britanijos planus išplėsti sankcijas Rusijos verslui
  Rusijos generalinė prokuratūra paviešino susirašinėjimą su Mei
  Tegai:
  prankeriai, pokštas, Borisas Džonsonas, Didžioji Britanija, Rusija

  Svarbiausios temos