21:35 2019 Gegužės 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1167
 • RUB72.0519
  Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas, archyvinė nuotrauka

  Makronas tikisi atvykti į Pasaulio futbolo čempionatą ir vėl susitikti su Putinu

  © Sputnik / Ирина Калашникова
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  6720

  Prancūzijos prezidentas išsakė sąlygą, pagal kurią jis gali aplankyti 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje

  VILNIUS, gegužės 25 — Sputnik. Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas pažadėjo atvykti į Rusiją, į Pasaulio futbolo čempionatą, jei jo šalies rinktinė pateks į finalą, tuo metu jis sakė, kad apsilankymas turnyre gali tapti dar viena priežastimi susitikti su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

  Vladimiras Putinas ir Emanuelis Makronas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Михаил Климентьев

  Spaudos konferencijoje, skirtoje Rusijos ir Prancūzijos derybų rezultatams, žurnalistai paklausė Makrono, ar jis pasirengęs atvykti į Rusiją, kad paremtų savo komandą.

  "Tikiuosi atvažiuoti palaikyti mūsų futbolo komandą jūsų šalyje. Aš, galbūt, nebusiu nuo pačios pradžios, tačiau, jei Prancūzijos komanda pateks į finalą, aš atvažiuosiu, kad palaikyčiau ją", — cituoja RIA Novosti Makrono žodžius.

  Jis taip pat pranešė, kad artėjantis futbolo turnyras gali tapti dar viena priežastimi deryboms su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu.

  "Kadangi aš esu iš prigimties optimistas, galiu pasakyti, jog kai aš po kelių savaičių atvažiuosiu palaikyti mūsų komandą, tada mes galėsime vėl susitikti su prezidentu Putinu. Tikiuosi, kad tai bus susiję su Prancūzijos komandos sėkmėmis futbole", — sakė Makronas.

  Президент РФ Владимир Путин и президент Франции Эмманюэль Макрон на пресс-конференции по итогам встречи в Константиновском дворце в Стрельне.
  © Sputnik / Сергей Гунеев
  Vladimiras Putinas ir Emanuelis Makronas spaudos konferencijoje, skirtoje Rusijos ir Prancūzijos derybų rezultatams Konstantinovskio rūmuose

  Rusijos prezidento Vladimiro Putino derybos su Prancūzijos prezidentu įvyko ketvirtadienį Konstantinovskio rūmuose, netoli Sankt Peterburgo, praėjus metams po to, kai Emanuelis Makronas priėmė Putiną Versalyje, netoli Paryžiaus.

  Dar šia tema

  Už ką gegutė giria gaidį — ko nori Grybauskaitė iš Makrono?
  Maskva ruošiasi pasaulio futbolo čempionatui
  Tegai:
  Pasaulio futbolo čempionatas, Emanuelis Makronas, Vladimiras Putinas, Prancūzija, Rusija

  Svarbiausios temos