02:03 2020 Balandžio 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.0785
 • RUB82.8075
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  55

  Per šešis mėnesius princo Hario žmona turės išmokti visų monarchijos gyvenimo subtilybių, šį kursą Megan organizavo pati karalienė Elžbieta II

  VILNIUS, gegužės 27 — Sputnik. Princo Hario žmona, o praeityje JAV modelis ir aktorė Meghan Markle (Megan Markl) privalės baigti šešių mėnesių "hercogienės kursą", praneša Britanijos žiniasklaida.

  Sasekso hercogienės titulą Megan gavo iš karalienės Elizabeth II (Elžbieta II) po vestuvių su princu Hariu gegužės 19 dieną, o neseniai jai buvo suteiktas ir herbas. Per ateinančius šešis mėnesius ji turės lankyti specialų mokymo kursą apie visas monarchų gyvenimo subtilybes. Šį kursą hercogienei asmeniškai organizavo karalienė.

  Princo žmoną mokys vyresnioji karališkųjų rūmų patarėja Samanta Koen, kuri vadinama "panterа" ir kurios truputį bijo visi karališkosios šeimos artimieji. Pavyzdžiui, tai ji atsisakė leisti Viktorijai Bekham dalyvauti priėmime dėl įsitikinimo, kad bendrauti su monarchais nepakanka vien tik turto.

  Mokymai vyks pakaitomis su visomis Hario ir Megan suplanuotomis kelionėmis ir labdaros akcijomis. Kensingtono rūmų duomenimis, dabar ką tik paskirtai hercogienei prasidės labai įtemptas gyvenimas su turiningu tvarkaraščiu.

  Dar šia tema

  Princas Haris ir Megan Markl gaus Sasekso hercogų titulą
  Daugiau kaip 2,5 tūkst paprastų britų pakviesti į princo Hario vestuves
  Tegai:
  titulas, karališkoji šeima, Megan Markle, Princas Haris, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos