20:39 2019 Gegužės 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Kijevas, archyvinė nuotrauka

  Ukraina papasakojo, kaip "sunaikinti" Rusiją

  © Fotolia / Jo
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (175)
  10501

  Pasak vieno Ukrainos ministro pavaduotojų, istorijoje jau buvo "didžiausios imperijos" sunaikinimo "be vieno šūvio" pavyzdys

  VILNIUS, gegužės 27 — Sputnik. Ukrainos ministro laikinai okupuotų teritorijų ir šalies viduje perkeltų asmenų klausimais pavaduotojas Georgijus Tuka papasakojo žurnalistams, kaip "sunaikinti" Rusiją.

  "Rusija turi būti spaudžiama sankcijomis — būtent taip buvo sunaikinta Tarybų Sąjunga", — pareiškė Tuka televizijos kanalo "NewsOne" eteryje.

  Žurnalistai uždavė politikui klausimą, ką jis galvoja apie konflikto sureguliavimą Rytų Ukrainoje. Ministro pavaduotojas pasakė, kad tikisi, jog bus sustiprintos sankcijos prieš Rusiją ir sunaikinta Rusijos ekonomika.

  "Egzistavo didžiausia pasaulyje imperija (TSRS — Sputnik), kuri tokiu būdu buvo sunaikinta be vieno šūvio. Ji buvo sunaikinta ir neegzistuoja — be vieno šūvio, labiausiai sankcijonuotu būdu", — sakė Tuka.

  Vėliau interviu metu pareigūnas nusprendė "paaiškinti" savo žodžius ir pareiškė, kad TSRS suiro dėl "daugelio veiksnių", įskaitant ginklavimosi varžybas.

  2014 metų vasarį Donecko ir Lugansko liaudies respublikos savarankiškai paskelbė nepriklausomybę po valstybės perversmo Ukrainoje. Tų pačių metų pavasarį Kijevo valdžios institucijos pradėjo karinę operaciją šalies rytuose.

  2014 metų įvykių Ukrainoje fone Vakarų šalys apkaltino Rusiją įsikišimu į konfliktą Donbase. Maskva pabrėžia, kad ji nėra prisidėjusi prie įvykių Donbase, nėra konflikto pusė, o taip pat yra suinteresuota, kad situacija kaimyninėje valstybėje būtų normalizuota. 

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (175)

  Dar šia tema

  Kijeve prognozuojamas Rusijos ir Ukrainos santykių gerinimas
  Tegai:
  sankcijos, Ukraina, Rusija

  Svarbiausios temos