13:51 2020 Gegužės 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)
  42

  Diplomatas mano, kad Britanijos žiniasklaidos pareiškimai ir Skripalių temos eksploatacija atitinka antirusišką Britanijos politikos kursą

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Rusijos ambasadorius ypatingiems pavedimams Andrejus Nesterenko pareiškė, kad "Skripalių bylą" nori naudoti, kad sužlugdytų Pasaulio futbolo čempionatą, praneša RIA Novosti.

  Kremlius, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Наталья Селиверстова

  Ambasadoriaus manymu, Didžioji Britanija vykdo antirusišką kursą ir be to dar įpainioja "Skripalių bylą". Nesterenko mano, kad ši tema yra naudojama sutrikdyti būsimą turnyrą Rusijoje.

  Be to, praeitą savaitę užsienio žiniasklaidoje pasirodė publikacijų, kad britų futbolo gerbėjai Pasaulio čempionato metu ketina surengti "trečiąjį pasaulinį karą" ir "sutraiškyti" rusų gerbėjus.

  Pasak Nesterenko, pareiškimai apie trečiąjį pasaulinį karą — tai  absurdas ir sumanymas tų, kas nori sužlugdyti futbolo šventę Rusijoje.

  Pasaulio futbolo čempionatas Rusijoje vyks nuo birželio 14 dienos iki liepos 15 dienos, mačai vyks vienuolikoje šalies miestų.

  Skripalio byla

  Kovo 4-ąją buvęs Centrinės žvalgybos valdybos (GRU) pareigūnas pulkininkas Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija buvo rasti apnuodyti prie prekybos centro Solsberyje. Londonas teigia, kad prie apnuodijimo prisidėjo Rusija.

  Maskva kategoriškai neigia visus kaltinimus. Be to, Rusija ne kartą siūlė Britanijai suteikti paramą, tiriant šią bylą. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad kaltinti Rusiją prisidėjimu prie "Skripalio bylos" be įrodymų yra nepriimtina.

  Sergejus Skripalis buvo išrašytas iš ligoninės gegužės viduryje, jo dukra buvo išrašyta dar balandį, tačiau Rusijos diplomatams iki šiol neleido su jais susitikti.

  Temos:
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)

  Dar šia tema

  Skripalis slapta susitiko su Estijos specialiosiomis tarnybomis
  Britanijos žvalgybos vadovas ketina grasinti Rusijai "izoliacija"
  Lietuvos URM parodė FIFA geltoną kortelę
  Makronas tikisi atvykti į Pasaulio futbolo čempionatą ir vėl susitikti su Putinu
  Tegai:
  FIFA-2018, Pasaulio futbolo čempionatas, Sergejus Skripalis, Didžioji Britanija, Rusija

  Svarbiausios temos