05:00 2021 Sausio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2114
 • RUB91.7258
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Kelias į pražūtį (37)
  52

  Neteisėtų prekių tiekėjai ant pakelių su milteliais pavaizdavo žinomų Kolumbijos ir Meksikos narkotikų baronus, siekdami įtikinti vartotojus, jog produktas "grynas"

  VILNIUS, gegužės 31 — Sputnik. Peru policija sugebėjo konfiskuoti daugiau nei toną kokaino, kurio išskirtinis bruožas buvo žinomų narkobaronų nuotraukos, pavaizduotos ant pakelių su milteliais.

  Kaip praneša portalas Excelsior, krovinys turėjo būti nugabentas į Ispaniją, o ant pakuočių buvo pavaizduotos garsaus Kolumbijos narkotikų kartelio vadovo Pablo Escobar (Pablo Eskobaro) ir jo Meksikos kolegos Joaquino Guzmano nuotraukos.

  Medeljino kartelio vadeiva Eskobaras buvo nužudytas 1993 metais Kolumbijos policijos elitinio būrio įvykdytos operacijos metu, po to jo kartelis nustojo egzistuoti, o Guzmanas buvo pagautas Meksikoje ir ekstraduotas į JAV 2017 metais.

  Policijos teigimu, narkotikų baronų nuotraukos buvo naudojamos neteisėtų prekių tiekėjų, siekiant įtikinti vartotojus, jog produktas "grynas".

  Iš viso buvo paimta 1,15 tonos kokaino, paslėpto įšaldytų žuvų krovinyje. Jo vertė įplaukus į Ispanijos uostą sudarytų 45 milijonus JAV dolerių.

  Temos:
  Kelias į pražūtį (37)

  Dar šia tema

  Sveikatos apsaugos ministerija siūlo, kaip sumažinti psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą
  Muitinė paskelbė pirmuosius šių metų kovos su narkotikų kontrabanda rezultatus
  Videofaktas: Šiauliuose policininkai panaudojo ginklus prieš narkotikų platintoją
  Kriminalistai sulaikė didelį kiekį narkotikų iš Ispanijos
  Tegai:
  natkobaronai, narkotikai, Peru

  Svarbiausios temos