02:12 2020 Liepos 04
Tiesioginis eteris
 • USD1.1224
 • RUB80.2153
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  141

  Buvęs Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas sakė, kad Rusija gali "prarasti" kelis didelius miestus, jei užpuls jo šalį

  VILNIUS, birželio 5 — Sputnik. Buvusio Estijos prezidento Toomo Hendriko Ilveso pareiškimas dėl galimo Rusijos Sankt Peterburgo praradimo yra neatsakingas ir padarytas "dėl konjuktūros interesų", pareiškė "šiaurinės sostinės" Įstatymų leidybos asamblėjos deputatas Denisas Četyrobokas interviu RBC.

  "Šis pareiškimas neturi nieko bendra su realybe", — pabrėžė parlamentaras.

  Savo ruožtu Sankt Peterburgo įstatymų leidybos asamblėjos deputatas Aleksejus Kovalovas pavadino Ilveso pareiškimą "idiotizmu".

  "Žmonėms "stogą rauna". Jei Estija norės įsitraukti į kokį nors karinį konfliktą su Rusija, tai, žinoma, NATO jai to neleis", — sakė parlamentaras.

  Anksčiau buvęs Estijos prezidentas Toomas Hendrikas Ilvesas sakė, kad Rusija gali "prarasti" kelis didelius miestus, jei užpuls jo šalį.

  "Žinoma, Rusija gali atakuoti Estiją, bet netrukus po to gali prarasti net Omską ir Tomską, jau nekalbant apie Sankt Peterburgą", — sakė jis interviu laikraščiui "Evropeiskaja pravda".

  Buvęs prezidentas taip pat pabrėžė, kad Rusijos "pavojus" Estijai pasireiškia Talino "diskreditavimu", kuris, jo teigimu, trunka jau 27 metus.

  Dar šia tema

  Rusofobija — leidimas į Lietuvos valdžią
  Rusofobija — tai kolektyvinė neurozė
  Tegai:
  konfliktas, Estija, Rusija

  Svarbiausios temos