17:09 2019 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1081
 • RUB70.7959
  Solsberi, archyvinė nuotrauka

  Britanija atkūrė įvykių chronologiją Skripalių apnuodijimo dieną

  © Depositphotos / 1000Words
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (109)
  36

  Tyrimas rodo, kad Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija paliko namus devintą valandą ryto, o buvo rasti apnuodyti tik po 16:00 miesto centre

  VILNIUS, birželio 6 — Sputnik. Britų teisėsaugos institucijos atkūrė apytikslę įvykių chronologiją, kai buvo apnuodyti buvęs GRU pereigūnas Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija. Tyrimo ataskaita paskelbta Skotland Jardo interneto svetainėje.

  Kovo 3 dieną, 14:40 vietos laiku, Julija Skripal atskrido į Londoną iš Maskvos. Kitą dieną, apie 9:15, jos tėvo automobilis buvo pastebėtas London Road, Churchill Way Nort ir Wilton Road. 13:30 automobilis buvo pastebėtas Devizes Road, pakeliui į miesto centrą.

  Praėjus dešimčiai minučių, Skripaliai pastatė automobilį ir nuvyko į barą "The Bishops' Mill" miesto centre. 14:20  jie pietavo restorane "Zizzi", iš jo išėjo 15:35. Praėjus keturiasdešimčiai minučių, miesto avarinės tarnybos gavo skambutį iš vietos gyventojo, policija atvyko į vietą ir rado nukentėjusius ant suolelio šalia restorano. Visi laiko nurodymai apytiksliai, atkreipė dėmesį teisėsaugos institucijos.

  Rusijos ir Didžiosios Britanijos santykiai smarkiai paaštrėjo po incidento Britanijos Solsberio mieste, kur buvo apnuodyti britų specialiosioms tarnyboms dirbantis buvęs GRU pulkininkas Sergejus Skripalis ir jo dukra Julija. Taip pat nukentėjo policininkas Nikas Bailis. Britanija teigia, kad prie Skripalių apnuodijimo nervus paralyžuojančia medžiaga A234 yra prisidėjusi Rusijos valdžia. Maskva kategoriškai neigia visus kaltinimus savo adresu ir reikalauja objektyvaus bendro tyrimo.

  Temos:
  Buvusio GRU pulkininko Skripalio nunuodijimas Didžiojoje Britanijoje (109)

  Dar šia tema

  Rusijos ambasadorius: "Skripalių byla" naudojama FIFA-2018 sužlugdyti
  Londonas paaiškino, kodėl Viktorija Skripal negavo vizos
  Lavrovas apkaltino JK atsisakymu susisiekti su Skripaliais
  Tegai:
  Julija Skripal, Sergejus Skripalis, Didžioji Britanija

  Svarbiausios temos