22:05 2021 Sausio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  28

  Kiekvienas turintis paskyrą "Facebook", "VKontakte", "Twitter" ar Kinijos "Weibo" gali padaryti savo pasirinkimą iki liepos 18 dienos, 23:59 (Maskvos laiku)

  VILNIUS, birželio 6 — Sputnik. Tarptautinis Andrejaus Stenino fotožurnalistikos konkursas, organizuojamas žiniasklaidos grupės "Rossija segodnia" su Rusijos nacionalinės UNESCO komisijos parama, siūlo interneto vartotojams padaryti savo pasirinkimą — nustatyti geriausią, jų nuomone, darbą iš 2018 metų trumpojo sąrašo.

  Категория Главные новости, серия, …А жизнь продолжается
  © Photo : Юнес Хани Соми Софлаи/Younes Khani Someeh Soflaei/Stenincontest : ...And Life Rises
  Kategorija "Pagrindinės naujienos", serija "...gyvenimas tęsiasi"

  Interneto balsavimas prasidėjo konkurso svetainėje stenincontest.ru. Padaryti savo pasirinkimą gali visi vartotojai, turintys paskyrą "Facebook", "VKontakte", "Twitter" ar Kinijos "Weibo"  iki liepos 18 dienos, 23:59 (GMT). Internetinio balsavimo laimėtojai bus paskelbti liepos 19 dieną, o pačios populiariausios internete nuotraukos autorius gaus konkurso diplomą. Žiuri, sudaryta iš pirmaujančių tarptautinių naujienų agentūrų — "AFP" (Prancūzija), "Anadolu Ajansi" (Turkija), "Notimex" (Meksika), bei garsių fotografų ir fotoredaktorių iš viso pasaulio; jai vadovauja Ahmet Sel, nuotraukų agentūros "Anadolu Ajansi" (Turkija) vadovas.

  Категория Моя Планета, одиночные фотографии, Клюквенное сердце
  © Photo : Сергей Гапон/Sergei Gapon/Stenincontest : Cranberry heart
  Kategorija "Mano planeta","Spanguolių šidris"

  Interneto balsavimas Stenino konkurse vyksta jau trečią kartą. Interneto auditorijos pasirinkimas 2016 ir 2017 metais. Internetinės auditorijos pasirinkimas patvirtino jos susidomėjimą konkurso darbais ir parodė požiūrio  nešališkumą į šiuolaikinę fotografiją. 2016 metais kadras spalvota grafika "Riteriai" atnešė pergalę egiptiečiui Gehadui Hamdyi, o 2017 metais fotografui iš Kirgizijos Tabyldy Kadyrbekovui už jo  "Cukraus vatos pardavėją".

  Моя Планета, одиночные фотографии, Завтрак на привале
  © Photo : Себнем Коскун /Sebnem Coskun/Stenincontest : History on the Road Breakfast
  Kategorija "Mano planeta", "Pusryčiai postovyje"

  Andrejaus Stenino konkurso kuratorė, vizualinių projektų departamento direktorė Oksana Olejnik: "Interneto vartotojų pasirinkimas atskleidžia kažką reikšmingo, kas jaudina paprastą žiūrovą šiuolaikinėje fotografijoje. Jų nuomonė gali sutapti ar nesutapti su profesionalios žiuri nuomone, tačiau čia paslėpta intriga — kokias nuotraukas pasirinks tie, kam jos iš tikrųjų fotografuojamos".  

  Finalistų prizinės vietos bus paskelbtos rugpjūčio 6 dieną konkurso svetainėje stenincontest.ru. Laimėtojai bus apdovanoti 2018 metų rudenį, taip pat, bus atidaryta jų darbų paroda Maskvoje.

  Apie konkursą

  Tarptautinio Andrejaus Stenino fotožurnalistikos konkurso, organizuojamo žiniasklaidos grupės "Rossija segodnia" su Rusijos nacionalinės UNESCO komisijos parama, tikslas — remti jaunus fotografus ir atkreipti visuomenės dėmesį į šiuolaikines fotožurnalistikos iššūkius.Tai aikštelė jauniems fotografams — talentingiems, jautriems, atviriems, kur jie atkreipia mūsų dėmesį į žmones ir įvykius šalia mūsų.

  Informacinė agentūra ir radijas Sputnik yra tarptautinis konkurso partneris.

  Dar šia tema

  "Rossija segodnia" priima paraiškas dalyvauti Stenino konkurse
  Karo vaizdai: Andrejaus Stenino nuotraukos
  Tegai:
  Andrejaus Stenino konkursas

  Svarbiausios temos