21:20 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1444
 • RUB81.0468
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (265)
  46

  Be to, anot ministro pirmininko pavaduotojo, Italija daro prielaidą, kad pasinaudos veto teise antirusiškų sankcijų pratęsimo klausimu

  VILNIUS, birželio 8 — Sputnik. Italijos vicepremjeras Matteo Salvini pareiškė, kad Roma yra pasirengusi aptarti Krymo statusą, praneše vietos leidinys "Il Giornale".

  "Yra užsienio reikalų ministras, aš nenoriu atimti iš jo darbo, bet mes viską aptarsime", — sakė politikas.

  Jis taip pat pripažino, kad Italija vetuotų Europos sankcijas, kurios buvo įvestos, prijungus pusiasalį prie Rusijos. Numatoma, kad Rusijos Federacijos ribojančių priemonių klausimas bus svarstomas Europos Sąjungos Taryboje birželio 23 dieną.

  Pasak Salvini, pagrindinė grėsmė NATO kyla ne iš Rusijos, o iš Afrikos. Politikas pabrėžia, kad Aljansui reikia apsaugoti ES nuo "tikrų pavojų iš Pietų", o ne "įsivaizduojamų iš Rytų".

  Rusijos ir Vakarų valstybių santykiai pablogėjo dėl Ukrainos ir Krymo situacijos. 2014 metų liepos pabaigoje ES ir JAV pradėjo skelbti sankcijas ne tik atskiriems fiziniams asmenims ir įmonėms, bet ir Rusijos ekonomikos sektoriams.

  Maskva ne kartą pabrėžė, kad Rusija nepažeidė jokių tarptautinių normų, o kalbėti sankcijų kalba yra neproduktyvu. Rusijos prezidento teigimu, Krymo klausimas "uždarytas visiems laikams".

  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (265)

  Dar šia tema

  Vokietijos žiniasklaida papasakojo, kaip Krymas virto "neįveikiama tvirtove"
  Ukraina pripažino, kad Rusijos Kryme gyvenimas geresnis
  Ukraina pažadėjo "išrašyti sąskaitą" Rusijai už nuostolius dėl Krymo tilto
  Tegai:
  sankcijos prieš Rusiją, sankcijos, Italija, Krymas

  Svarbiausios temos