08:55 2020 Vasario 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0818
 • RUB70.6675
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Situacija su "RIA Novosti Ukraina" (62)
  28

  Advokatas pabrėžė, kad žurnalistas neturi jokių reikšmingų savijautos nusiskundimų, tačiau jam reikalinga gydytojo apžiūra

  VILNIUS, birželio 9 — Sputnik. Portalo "RIA Novosti Ukraine" vadovo Kirilo Višinskio sveikatos būklė pablogėjo dėl prastos mitybos, sakė advokatas Andrejus Domanskis.

  Tuo pačiu metu jis pabrėžė, kad žurnalistas neturi jokių reikšmingų savijautos nusiskundimų.

  "Jam reikalingas ypatingas maistas. Dabar jam reikia gydytojo apžiūros", — sakė advokatas RIA Novosti.

  Be to, Višinskis, anot advokato, "patvirtino, kad jis yra Rusijos pilietis".

  Ukrainos specialios tarnybos (SBU) pranešė, kad naujienų agentūros "RIA Novosti Ukraina" vadovo banko skyriuje buvo rastas daiktas, tariamai, panašus į ginklą, du šimtus tūkstančių dolerių ir sutartis su MIA "Rossija segodnia".

  Pasak agentūros spaudos tarnybos, keista, kad pas Višinskį nerado tanko. Generalinis direktorius MIA "Rossija segodnia" Dmitrijus Kiseliovas pabrėžė, kad Ukrainos valdžios institucijos bando pateikti Višinskį kaip "komisarą su naganu".

  Anksčiau Chersono miesto teismas atsisakė patenkinti Kirilo Višinskio advokatų prašymą grąžinti konfiskuotus automobilius "Mitsubishi Outlander " ir "SsangYong Actyon".

  Višinskio byla

  Portalo "RIA Novosti Ukraina" vadovas Kirilas Višinskis buvo sulaikytas gegužės 15 dieną netoli savo namų Kijeve. Jis yra įtariamas valstybės išdavyste ir Donecko liaudies respublikos ir Luhansko liaudies respublikos palaikymu.

  Chersonas miesto teismas nusprendė uždaryti žurnalistą į kalėjimą 60 dienų, be galimybės paleisti už užstatą.

  Vladimiras Putinas pavadino padėtį beprecedente. Užsienio reikalų ministerija pažė, kad tai yra savavališki veiksmai, Maskva išsiuntė protesto pareiškimą į Kijevą, reikalaudama sustabdyti smurtą prieš žiniasklaidą. Be to, priešais pastato Ukrainos ambasadą Maskvoje vyko protesto akcija, skirta Višinskiui paremti.

  Temos:
  Situacija su "RIA Novosti Ukraina" (62)

  Dar šia tema

  Kijeve apiplėštas Kirilo Višinskio butas
  Apeliacinis teismas nutarė palikti Višinskį suimtą
  Tegai:
  Kirilas Višinskis, Ukraina

  Svarbiausios temos