10:17 2019 Sausio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1402
 • RUB75.6267
  Kijevas, archyvinė nuotrauka

  Kijevas papasakojo, kaip nugalėti Rusiją

  © Sputnik / Стрингер
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  5312

  Ukrainos deputatas Vadimas Rabinovičius mano, kad Maskvos negalima nugalėti, taikant sankcijas

  VILNIUS, birželio 12 — Sputnik. Neverta tikėtis, kad Vakarų taikomos sankcijos pakenks Rusijai, tam, kad "priešas" būtų nugalėtas, pirmiausia reikia pasiekti, kad ukrainiečiai būtų laimingi, sakė Ukrainos Aukščiausiosios Rados partijos "Už gyvenimą" deputatas Vadimas Rabinovičius televizijos kanalui "112 Ukraina".

  Parlamentaras suabejojo sankcijų Rusijai veiksmingumu. Jo nuomone, tai yra "vienintelė Vakarų parama Ukrainai", o "tikros sankcijos" atrodo kitaip.

  "Amerika praeitą savaitę įvedė importo muitus Ukrainai ir kitoms šalims importuojant metalus, štai kas yra tikrosios sankcijos", ― sakė Rabinovičius.

  Pasak jo, Ukraina ne turėtų laukti, kol sankcijos nugalės Rusiją, bet laimėti pati.

  "Mums reikia sukurti tokią šalį, į kurią pažvelgus kiekvienai iš kaimynių: Rusijai, Baltarusijai, Vengrijai ar Lenkijai — kiltų pavydas dėl to, kaip gerai žmonės gyvena kaimyninėje Ukrainoje", — sakė deputatas.

  Austrija ragina panaikinti sankcijas Rusijai. 

  Anksčiau ministro pavaduotojas Ukrainos laikinai okupuotų teritorijų ir šalies viduje perkeltų asmenų klausimais Georgijus Tuka nurodė, kad sankcijos gali "sunaikinti Rusiją."

  Tuo tarpu net Europoje nėra bendros nuomonės dėl sankcijų Rusijai veiksmingumo.

  Pasak Rusijos prezidento Vladimiro Putino, šalys, kurios pasidavė JAV spaudimui ir ėmėsi ribojamųjų priemonių Rusijos Federacijos atžvilgiu, pačios kenčia nuo to, nes Vašingtonas pradeda taikyti panašius metodus ir prieš jas.

  Konkrečiai kalbama apie importo muitus plienui ir aliuminiui (25 proc. ir 10 proc.), kuriuos JAV ėmė taikyti nuo birželio 1 dienos  beveik visoms šalims.

  Dar šia tema

  Ukrainoje sulaikytas laivas su Rusijos vėliava
  Ukrainoje išplatinti kalendoriai, kuriuose Krymas vaizduojamas kaip Rusijos dalis
  Ukraina raginama nustoti kritikuoti Vokietiją dėl "Nord Stream-2"
  Tegai:
  sankcijos Rusijai, Ukraina
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos