15:26 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)
  27

  JAV valdžios atstovai perspėja savo šalies piliečius, kurie ruošiasi apsilankyti Rusijoje Pasaulio futbolo čempionato metu, nesiimti jokių mobieliųjų prietaisų, nes tai gali būti pavojinga saugumui

  VILNIUS, birželio 13 — Sputnik. Jungtinių Valstijų nacionalinės kontržvalgybos centro direktorius Viljamas Evaninas rekomendavo amerikiečiams, futbolo sirgaliams, nesiimti mobiliųjų telefonų ir kitų elektroninių prietaisų į 2018 metų Pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje, praneša RIA Novosti su nuoroda "Reuters".

  Pasak jo, "nėra jokių abejonių", kad Rusijos vyriausybė ar kibernetiniai nusikaltėliai gali bandyti gauti prieigą prie duomenų, saugomų elektroniniuose prietaisuose. Vlastybės pareigūnas pabrėžė, kad tai labiau taikoma vyriausybės pareigūnams ir JAV korporacijų atstovams, tačiau tai taip pat gali paveikti tuos, kurie užima "mažiau reikšmingą vietą visuomenėje".

  "Jei jūs galite apsieiti be prietaiso, neimkite jo", — sakė Evaninas.

  Tiems, kurie negali likti be išmaniuojo, kontržvalgyba pataria pasiimti atsarginius prietaisus, taip pat, kuo dažniau, kai tik įmanoma, ištraukti iš jų baterijas.

  Pasak "Reuters", Didžiosios Britanijos saugumo tarnybos kreipėsi į futbolo sirgalius ir futbolininkus su panašiu pranešimu.

  Pasaulio futbolo čempionatas vyks Rusijoje nuo birželio 14 iki liepos 15 dienos vienuolikoje miestų: Maskvoje, Sankt Peterburge, Samaroje, Saranske, Rostove prie Dono, Sočyje, Kazanėje, Kaliningrade, Volgograde, Žemutiniame Naugarde ir Jekaterinburge.

  Visas naujienas apie FIFA-18 rusų kalba skaitykite čia >>

  Temos:
  Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)

  Dar šia tema

  Natalija Oreiro su kokošniku atliko FIFA-2018 skirtą dainą trimis kalbomis
  FIFA-2018 dainos vaizdo klipas atsirado internete
  FIFA-2018 dalyvaujančios šalys
  Kaip pasinaudojus Baltarusijos beviziu režimu nuvykti į FIFA-2018 Rusijoje
  Tegai:
  išmanieji prietaisai, FIFA-2018, Pasaulio futbolo čempionatas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos