09:12 2019 Kovo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1358
 • RUB73.1062
  Baltieji rūmai, archyvinė nuotrauka

  Trampo advokatas leido atleisti "Rusijos tyrimo" figūrantus

  © Depositphotos
  Pasaulyje
  Gauti trumpą nuorodą
  27 0 0

  Amerikos lyderio interesų gynėjas mano, kad malonė Rusijos piliečiams, kurie "įsikišo" į JAV rinkimus, bus suteikta, jei tyrimas pasirodys esąs neteisingas

  VILNIUS, birželio 18 — Sputnik. JAV prezidento Donaldo Trampo advokatas Rudolfas Džiulijanis pareiškė, kad gali būti suteikta prezidento malonė "Rusijos tyrimo" figūrantams, praneša RIA Novosti.

  Advokatas pabrėžė, kad malonė bus suteikta, jei su tyrimu susijusiais asmenimis elgtasi "neteisingai".

  "Yra labai aiškus vaizdinys apie išimtinai neteisingą tyrimą, kuriame nėra jokio nusikaltimo", — sakė Džiulijanis.

  Tyrimą dėl Trampo "ryšių" su Rusija atlieka specialusis prokuroras Robertas Miuleris (Mueller'is). Tokių santykių tarp JAV lyderio ir Kremliaus egzistavimą atmeta tiek Vašingtonas, tiek Maskva. Šiuo metu prokuroras apkaltino Rusijos piliečių ir bendrovių grupę kišimusi į JAV prezidento rinkimus, tačiau jis dar nepatvirtino "Rusijos ryšių" su Trampu.

  Be to, Miuleris pateikė kaltinimus buvusiam Trampo štabo vadovui Paului Manafortui dėl Ukrainos interesų palaikymo Viktoro Janukovičiaus prezidento kadencijos metu.

  Manafortas kaltinamas tuo, kad buvo užregistruotas kaip Ukrainos lobistas, neteisėtai uždirbęs dešimtis milijonų dolerių dėl šios veiklos.

  Anksčiau teismas sulaikė Manafortą iki teismo proceso pradžios. Amerikos lyderis pavadino šį teismo sprendimą "neteisingu nuosprendžiu".

  Dar šia tema

  Trampo komanda sutrukdė jam susitikti su Putinu
  Trampas pareiškė, kad nėra jokių susitarimų su Rusija
  Trampas nieko nemyli labiau už Putiną, pareiškė Snoudenas
  Tegai:
  Rudolph Giuliani, Donaldas Trampas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos